Vasiļjevam piektā vieta "Grand Prix" posma īsajā programmā

Deniss Vasiļjevs FOTO: Reuters/ScanPix

Latvijas vadošais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs piektdien Francijas pilsētā Grenoblē prestižo "Grand Prix" sacensību īsajā programmā ieguva piekto vietu.

Tiesneši Vasiļjeva sniegumu novērtēja ar 82,30 punktiem, kas ir viņa šīs sezonas labākais rezultāts.

Līderis ar 96,41 punktiem ir amerikānis Džeisons Brauns, kamēr otrais ar 90,86 punktiem ir krievs Aleksandrs Samarins. Trešo pozīciju ar 86,94 punktiem tikmēr ieņem vēl viens ASV pārstāvis Neitans Čens, kurš ir šī gada pasaules čempions.

"Grand Prix" posmā vīru konkurencē startē 11 daiļslidotāji.

Izvēles programma norisināsies sestdien.

Šīs Vasiļjevam ir otrās "Grand Prix" sacensības šosezon. Vēl pirms divām nedēļām viņš bija astotais Japānas pilsētā Hirošimā.

Šis "Grand Prix" seriālā ir pēdējais - sestais - etaps, bet pēc divām nedēļām notiks finālposms. Vasiļjevs karjeras laikā piedalījies kopumā piecos "Grand Prix" posmos, izcīnot divas sestās vietas.

Šogad 19 gadus vecais Vasiļjevs izcīnīja augsto sesto vietu pasaules čempionātā, kas daugavpilietim ir karjeras labākais rezultāts. Viņš februārī debitēja olimpiskajās spēlēs, četrgades nozīmīgākajās sacensībās izcīnot 19.vietu. Tāpat viņš aizvadītajā sezonā izcīnīja augsto ceturto vietu Eiropas čempionātā.

Uz augšu
Back