Igaunijā gada labāko sportistu godu izpelnās šķēpmetējs Kirts un ātrslidotāja Alusalu

2018. gada labāko sportistu godu Igaunijā saņēmuši šķēpmetējs Magnuss Kirts un ātrslidotāja Saskija Alusalu, vēsta portāls "Postimees".

Šobrīd 24 gadus vecais Kirts augustā izcīnīja bronzas medaļu Eiropas čempionātā. Šajās sacensībās 11. vietu ieguva Latvijas šķēpmetējs Rolands Štrobinders.

Pašlaik 23 gadus vecā Alusalu šogad februārī Phjončhanas olimpiskajās spēlēs izcīnīja 4. vietu ātrslidošanā masu starta distancē.

Savukārt par gada labāko komandu kļuva autosportisti - Ots Tanaks un Martins Jārveoja. "Toyota" komandas duets šogad pasaules rallija čempionāta (WRC) kopvērtējumā ieguva 3. vietu.

Otro gadu pēc kārtas par labāko treneri atzīts Rumānijas speciālists George Krecu, kura vadībā Igaunijas volejbola izlase šovasar piekto reizi vēsturē kvalificējās Eiropas čempionāta finālturnīram.

Igaunijas gada labākā jaunā sportista godu izpelnījusies 16 gadus vecā frīstaila slēpotāja Kellija Sildaru.