Skip to footer
Šodienas redaktors:
Gatis Kreceris
Iesūti ziņu!

Atklāta reģistrācija nākamā gada Rīgas maratonam

Rimi Rīgas maratons

Šodien atklāta reģistrācija 2026. gada "Rimi" Rīgas maratonam, informē organizatori.

Nākamgad maratons noritēs jau 36. reizi, un tā pasākumi notiks 16. maijā un 17. maijā.

No šodienas iespējams reģistrēties maratona, pusmaratona, desmit kilometru, 5,7 kilometru un "DPD" jūdzes distancēm, bet Olimpiskās bērnu dienas un Skolu kausa reģistrācija tiks atklāta, tuvojoties skriešanas svētkiem, 2026. gada pavasarī.

"Rimi" Rīgas maratonam reģistrēties iespējams "Rimi" Rīgas maratona interneta mājaslapas sadaļā "Reģistrēties".

Foto: 2025. gada "Rimi" Rīgas maratona 10 km distance

Visām Rīgas maratona distancēm piešķirtas Pasaules vieglatlētikas savienības ("World Athletic") kvalitātes zīmes ("Road Race Label"), bet maratonam un jūdzes distancēm ir arī Latvijas čempionāta statuss.

Tāpat organizatori aicina ziedot "Kustībai par kustību", lai palīdzētu bērniem, kuriem kustību prieks ir liegts. Ziedot bērniem ar kustību traucējumiem iespējams ziedojumu kastītēs visos "Rimi" veikalos, Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā, bet no 19. jūnija arī savā profilā, reģistrējoties Rīgas maratonam.

Visi saziedotie līdzekļi tiks novirzīti ortožu un ortopēdisko apavu līdzfinansēšanā, kā arī citu bērniem ar kustību traucējumiem vajadzību nodrošināšanā. Iniciatīva "Kustība par kustību" norisināsies līdz 31. jūlijam.

Komentāri
Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu