"Arēnā Rīga" notiks cīņas par Latvijas čempiontituliem florbolā

«Lielvārde»/«Fat Pipe» florbolisti

FOTO: Edijs Pālens/LETA

"Arēnā Rīga" sestdien norisināsies "Elvi Florbola līgas" vīriešu un sieviešu turnīru sezonas kulminācija - cīņas par Latvijas čempionituliem.

Vispirms plkst.13.15 sāksies duelis par Latvijas čempiontitulu sievietēm.

Par zelta medaļām cīnīsies Kocēnu "Rubenes" un "Ķekavas" florbolistes. "Rubene" uzvarēja regulārajā turnīrā un pusfināla sērijā līdz trim uzvarām ar 3-0 guva virsroku pār "Ķekavas Bulldogs" vienību, kamēr "Ķekava" ar 3-2 pārspēja pērnās sezonas vicečempioni Rīgas NND.

"Rubenes" florbolistes par Latvijas čempionēm kronētas piecas reizes pēc kārtas un kopumā izcīnījušas 11 čempiontitulus. Tikmēr "Ķekava" ir divkārtēja Latvijas vicečempione, 2014. un 2015.gada finālos zaudējot tieši "Rubenes" vienībai.

Bronzas medaļas piektdien izcīnīja Rīgas NND komanda, kas cīņā par trešo vietu ar 12:3 pārspēja "Ķekavas Bulldogs" florbolistes.

Tikmēr plkst.16.15 vīru turnīra bronzas spēlē cīnīsies Cēsu "Lekrings" un "Talsu NSS"/"Krauzers" vienības.

Cēsnieki izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā sērijā līdz četrām uzvarām ar 4-1 pārspēja Liepāja "Kurši"/"Ekovalis" vienību, kamēr pusfinālā ar 3-4 piekāpās "Lielvārde"/"FatPipe" vienībai.

Savukārt talsinieki vispirms ar 4-2 pārspēja Kocēnu "Rubenes" vīru komandu, bet cīņā par finālu ar 2-4 zaudēja čempionei "Betsafe"/"Ulbroka Oxdog".

Tādējādi "Betsafe"/"Ulbroka Oxdog" un "Lielvārde"/"FatPipe" šodien plkst.19.15 uzsāks cīņu par Latvijas čempionitutulu. Šo spēli tiešraidē translēs Latvijas Televīzijas 7.kanāls (LTV7).

"Betsafe"/"Ulbroka Oxdog" uzvarēja regulārajā turnīrā un ceļu uz finālu sāka ar grūtu uzvaru 4-3 pār pērnās sezonas vicečempioni "Valmieru", bet pēc tam ar 4-2 pārspēja "Talsu NSS"/"Krauzers" florbolistus.

Tikmēr Lielvārdes komanda vispirms ar 4-0 uzveica Stalbes "Pārgauju", bet pusfinālā grūtā cīņā ar 4-3 pieveica Cēsu "Lekrings" vienību.

Ulbrokas komanda pirms diviem gadiem pirmo reizi vēsturē kļuva par Latvijas čempioni, finālmačā ar 7:4 pārspējot tieši Lielvārdes florbolistus. Pērn Ulbrokas vienība nosargāja titulu, zelta mačā pagarinājumā ar 7:6 uzveicot "Valmieru". Uzvaras vārtus papildlaikā guva Kārlis Bulāns.

Savukārt Lielvārdes komanda ir 2012. un 2016.gada Latvijas čempione.

Sākotnēji finālus bija iecerēts aizvadīt nedēļu vēlāk, taču sacensības tika pārceltas, jo uz to brīdi Federāciju kausa divcīņu ar Vāciju aizvadīs Latvijas sieviešu tenisa izlase.

Latvijas čempionāts florbolā norisinās 26.reizi.

Uz augšu