Marejs kortā atgriezīsies ATP turnīrā Londonā, piedaloties dubultspēļu sacensībās

Endijs Marejs FOTO: EPA/Scanpix

Britu tenisa zvaigzne Endijs Marejs kortā atgriezīsies šomēnes Londonas "ATP World Tour 500" turnīrā, piedaloties dubultspēļu sacensībās.

Bijušais pirmā ranga numurs Marejs janvāra beigās pārcieta otro gūžas operāciju un šobrīd noris viņa rehabilitācija. Martā viņš paziņoja, ka vairs nejūt pēcoperācijas sāpes, taču nav pārliecināts, vai spēs atgriezties tenisā augstākajā līmenī.

Turnīrs Londonā notiks no 17. līdz 23.jūnijam.

"Londonā uzvarēju savu pirmo ATP maču, savu pirmo titulu Lielbritānijā un uz zāles seguma. Šis ir mans veiksmīgākais turnīrs. Neesmu vēl gatavs spēlēt vienspēlēs, bet dažus mēnešus dzīvoju bez sāpēm. Esmu progresējis treniņos un kortā, līdz ar to šis būs nākamais solis, lai atgrieztos tūrē," teica Marejs, kurš Londonā, visticamāk, spēlēs kopā ar spāni Felisiano Lopesu.

Līdz 18.jūnijam viņam ir jāpiesakās Vimbldonas čempionāta rīkotāju speciālajam ielūgumam, ja viņš tomēr izdomās aizvadīt vienspēļu mačus.

32 gadu vecais brits, kurš ir izcīnījis trīs "Grand Slam" titulus, emocionālā preses konferencē "Australian Open" laikā janvārī paziņoja, ka plāno beigt karjeru pēc Vimbldonas čempionāta. Marejs "Australian Open" pirmajā kārtā piecos setos piekāpās spānim Roberto Bautistam Agutam.

Neviens spēlētājs pēc līdzīgas operācijas nav atgriezies laukumā. Tiesa, slavenais dubultspēļu meistars Bobs Braiens nesen atgriezās sacensību apritē pēc gūžas traumas sadziedēšanas un kopā ar savu brāli Maiku izcīnīja titulu Delrejbīčas "ATP World Tour 250" turnīrā.

Braiens izteicās, ka vairs nejūtot sāpes, un mudināja Mareju sekot viņa piemēram un atgriezties tenisā.

Uz augšu
Back