Zirņa vadībā Latvijas U-20 hokeja izlases kandidāti aizvadīs treniņnometni

Latvijas U-20 izlases hokejisti FOTO: lhf.lv

Latvijas U-20 nacionālā hokeja valstsvienība no 12. līdz 17.augustam "Inbox.lv" ledus hallē Piņķos aizvadīs sešu dienu treniņnometni.

Treniņnometni vadīs Latvijas U-20 izlases galvenais treneris Kārlis Zirnis, bet asistēs viņam Frensiss Anzalone un Raimonads Vilkoits.

Tā kā HK "Rīga" komanda oficiāli skaitās Latvijas U-20 valstsvienības bāzes klubs, lielākā daļa no spēlētājiem šajā sabrukumā būs tieši no šī kluba.

Jāatzīmē, ka šajā nometnē nepiedalīsies vairāki potenciālie Latvijas U-20 izlases kandidāti pasaules čempionātam, kas ikdienā spēlē ārzemju klubos.

Latvijas U-20 izlase šajā sezonā jau aizvadīja vienu pārbaudes turnīru. No 26. līdz 28.maijam mūsu hokejisti startēja tradicionālajā starptautiskajā turnīrā Melnās jūras kausa izcīņā Sočos. Latvijas komanda pirmajā turnīra mačā ar 0:4 piekāpās Krievijas "sarkanajai" izlasei, otrajā duelī ar 2:4 atzina Krievijas "baltās" valstsvienības pārākumu, bet noslēdzošajā mačā ar 0:1 sīvā cīņā piekāpās baltkrieviem.

Atgādināsim, ka arī nākamajā sezonā Zirnis turpinās vadīt Latvijas U-20 izlasi, bet asistēs viņam Anzalone un Vilkoits. Savukārt ģenerālmenedžera postenī turpinās darboties Juris Opuļskis.

Latvijas U-20 komanda 2019./2020.gada sezonā piedalīsies pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupā, kas decembrī norisināsies Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Par ceļazīmi uz eliti bez Latvijas šajā turnīrā startēs arī Norvēģija, Dānija, Austrija, Slovēnija un mājiniece Baltkrievija.

Latvijas U-20 izlases sastāvs treniņnometnei Piņķos:

Vārtsargi: Jurijs Ipatjevs, Reinis Liepiņš, Bruno Brūveris (visi HK “Rīga”);

Aizsargi: Miks Tumānovs, Artūrs Brikmanis, Gustavs Bergs, Ņikita Mateiko, Ernests Ošenieks, Rūdolfs Spilva (visi HK “Rīga”), Arkādijs Topoļevs (“Valentuna BKJ18”).

Uzbrucēji: Emīls Masteiko, Konstantīns Korkus, Jānis Švanenbergs, Deniss Fjodorovs, Roberts Priževoits, Patriks Zabusovs, Antons Trastašenkovs, Gustavs Millers, Kristaps Skrastiņš, Kristaps Roķis, Ričards Grīnbergs, Kārlis Bucenieks, Antons Siņegubovs, Aleksandrs Biškins, Rihards Liģis, Ņikita Sažko, Mikus Mintautišķis, (visi HK “Rīga”), Alberts Ķirsons (HK “Mārupe”) un Ričards Puriņš (“Dusseldorf DNL20”).

Uz augšu
Back