LFF paziņo par sadarbību ar Konami

FOTO: Paula Čurkste/LETA

Latvijas Futbola federācija (LFF) paziņo par jaunu sadarbību ar KONAMI, kam pateicoties būs iespēja Latvijas futbola izlasi redzēt jaunajā futbola videospēlē eFootball PES 2020, vēsta organizācija.

KONAMI futbola simulācijas spēlē eFootball PES 2020 tiks iekļauta Latvijas nacionālā futbola izlase ar pilnībā licencētām spēļu formām, emblēmām un spēlētājiem.

Šis līgums nozīmē, ka videospēlē eFootball PES 2020 tiks oficiāli iekļauti Latvijas futbola izlases spēlētāji, spēļu forma un emblēma, kas ļaus visdedzīgākajiem futbola faniem gatavoties gaidāmajam UEFA EURO 2020 turnīram, kurš sāksies nākamā gada jūnijā. Tāpat pavisam drīz tiks izziņota pieteikšanās Latvijas līdzjutējiem dalībai eUEFA 2020 kvalifikācijas e-futbola turnīram.

"LFF ir pagodināta noslēgt līgumu ar pasaules videospēļu celmlauzi un piedalīties KONAMI un UEFA izsludinātajā jaunajā turnīrā UEFA eUEFA 2020 kopā ar 50 citām futbola federācijām. Tas būs pilnīgi jauns UEFA turnīrs, kas ekskluzīvi tiks aizvadīts eFootball PES 2020 platformā un dos iespēju e-sporta faniem pierādīt savas digitālās prasmes un ļaut Latvijas un savu vārdu nest pasaulē," norādīja LFF prezidents Kaspars Gorkšs. "Ar šo e-sporta sadarbību, mēs visi ceram, ka tā ļaus Latvijas faniem un e-sporta cienītājiem pievienoties strauji augošajai e-sporta pasaulei un ļaus paplašināt e-futbola mīļotāju skaitu arī šeit Latvijā. Pats ar bērniem pa retam uzspēlēju digitālo futbolu un varu pateikt, ka vienmēr ir bijis nedaudz žēl, ka Latvija nav starp spēlē iekļautajām valstīm. Tagad šis mazais sapnis sāk piepildīties."

"Būtu tikai muļķīgi neizmantot šo vispasaules fenomenu, ka futbols iekaro savas simpātijas tieši caur e-futbolu. Viena lieta ir futbolu skatīties TV vai klātienē, otra lieta ir to spēlēt pašam. Tomēr arvien nozīmīgāku lomu sabiedrībā iegūst tie, kuri, neprazdami spēlēt futbolu paši un neskatīdamies to klātienē vai pie televīzijas ekrāniem, met kaunu pie malas un izmanto digitālās vides sniegtās iespējas kļūt par zvaigzni draugu lokā, pagalma vai pagasta zvaigzni," sacīja LFF mārketinga nodaļas vadītājs Renārs Krīgers. "Tā ir iespēja ar izcilām prasmēm nokļūt Eiropas vai pasaules augšgalā, lai pārstāvētu ne tikai sevi, bet arī Latviju. Drīzumā atšķirsim Latvijas e-sporta cienītājiem jaunu lappusi, un par to informēsim pavisam drīz."

eFootball PES 2020 jaunajā futbola simulācijas desmitgadē ienāks ar drosmīgu solījumu pārveidot e-futbolu un iepazīstināt ar e-sportu daudz plašāku auditoriju. Spēlē būs jauns režīms Spēles diena, kas ļaus faniem sapulcēties uz aktuālajiem nedēļas notikumiem, lai sacenstos svarīgākajās spēlēs un gūtu uzvaras pret lielākajiem sāncenšiem.

eFootball PES 2020 būs pieejams uz PlayStation®4, Xbox One™ un PC STEAM, sākot ar 10. septembri. Šobrīd var veikt iepriekšpasūtījumus Standard un Legend versijām.

Oficiālais UEFA EURO 2020 lejupielādējamais saturs būs pieejams bez maksas visām platformām 2020. gada pavasarī.

Uz augšu
Back