KHL sezona sākas ar Hārtlija uzvaru pār čempioni CSKA

Bobs Hārtlijs (centrā)

Ar Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītās Omskas "Avangard" komandas uzvaru svētdien tika dots starts Kontinentālās hokeja līgas (KHL) 12. sezonai.

"Avangard" iepriekšējās sezonas finālistu duelī viesos ar 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) pārspēja Gagarina kausa ieguvēju Maskavas CSKA.

Pirmie vārtus guva mājinieki, 12.minūtē ar metienu no vidēji asa leņķa izceļoties Maksima Šalunovam. Perioda pēdējā minūtē Omskas vienība izlīdzināja rezultātu - ar netveramu metienu no zilās līnijas vairākumu realizēja Kodijs Fransons.

Otrā perioda sestajā minūtē Maksims Čudinovs ar metienu no laukuma otra gala panāca 2:1 "Avangard" labā.

Zīmīgi, ka viesu uzbrucējs ne pirmo reizi karjerā šādā veidā gūst vārtus.

Punktu viesu uzvarai pielika Fransons, kurš pamatlaika priekšpēdējā minūtē ieraidīja ripu tukšos pretinieku vārtos.

Iepriekšējās sezonas finālsērijā CSKA uzvarēja ar 4-0.

Pirmdien savu pirmo spēli jaunajā sezonā aizvadīs Rīgas "Dinamo", kas savā laukumā uzņems latviešu uzbrucēju Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Maskavas "Spartak", ko trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.