Briedis ar Dortikosu tomēr necīnīsies par WBC jostu

Mairis Briedis (no kreisās), Juniers Dortikoss (no labās) FOTO: Ieva Makare/LETA

Boksa supersērijas fināla cīņā starp Mairi Briedi un kubieti Junieru Dortikosu tomēr netiks dalīta Pasaules Boksa padomes (WBC) čempionu josta, nolemts WBC kongresā.

Briedis šovasar "Arēnā Rīga" trešajā raundā nokautēja poli Kšištofu Glovacki un savā īpašumā ieguva Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostu pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem), turklāt viņš sasniedza arī Pasaules boksa supersērijas finālu, kurā būs jācīnās ar kubieti Dortikosu.

WBC prezidents Maurisio Suleimans vasarā uzsvēra, ka Briedis nepārprotami paudis vēlmi cīnīties par WBC jostu un pēc uzvaras pār Glovacki, prezidents piekrita latvietim dot šādu iespēju.

Tagad gan organizācijas plāni mainījušies, un tā lēmusi, ka par jostu cīnīsies WBC ranga pirmie divi numuri - Ilungu Makabu no Kongo un Glovackis.

Iepriekš jau ziņots, ka Glovacka komanda pēc cīņas iesniedza apelāciju, bet pats bokseris pauda vēlmi aizvadīt revanša cīņu ar Briedi.

Pagaidām gan vēl nav zināms, kur un kad norisināsies boksa supersērijas fināla cīņa starp Briedi un Dortikosu.

Jau iepriekš bija zināms, ka fināla cīņas uzvarētājs savā rīcībā iegūs Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un WBO čempionu jostas.

Uz augšu
Back