Tīms trešo reizi sezonā uzvar Federeru

Dominiks Tīms FOTO: Reuters/ScanPix

Planētas piektā rakete vīriešu tenisā Dominiks Tīms no Austrijas svētdien ar uzvaru sāka ATP sezonas noslēguma turnīru jeb "ATP Finals". 

Tīms Bjērna Borga nosauktās grupas mačā ar rezultātu 7-5, 7-5 guva virsroku pār "ATP Finals" titulētāko tenisistu Rodžeru Federeru, kurš ir planētas trešā rakete.

Austrietis šveicieti uzvarējis visās trīs šīs sezonas savstarpējās spēlēs.

Grupas pirmajā spēlē planētas otrā rakete Novaks Džokovičs ar 6-2, 6-1 pārspēja itāli Mateo Beretīni, kurš reitingā ir astotais.

Pirmdien sāksies cīņas Andrē Agasi grupā, kurā spēles aizvadīs spānis Rafaels Nadals (ATP 1.), krievs Daniils Medvedevs (ATP 4.), grieķis Stefans Cicips (ATP 6.) un vācietis Aleksandrs Zverevs (ATP 7.).

Katras apakšgrupas divi labākie tenisisti sasniegs pusfinālu.

Šajā turnīrā Džokivčs un Nadals cīnīsies par to, kurš noslēgs sezonu planētas pirmās raketes godā. Džokovičs par pirmo raketi kļūs, ja uzvarēs vismaz divās grupu spēlēs un sasniegs finālu, ar nosacījumu, ja Nadals zaudēs visās trīs spēlēs. Tāpat Džokovičs pirmajā vietā var atgriezties, ja uzvar turnīrā un Nadals netiek pusfinālā.

ATP sezonas fināls slavenajā "O2" arēnā norisināsies līdz nākamajai svētdienai. Sākot ar 2021.gadu, turnīrs pārcelsies uz Turīnu.

Pērn sezonas noslēguma turnīrā uzvarēja Aleksandrs Zverevs, kurš finālā ar 6-4, 6-3 pārspēja Novaku Džokoviču.

Visvairāk "ATP Finals" titulu - seši - ir Rodžeram Federeram, bet no aktīvajiem tenisistiem viņam uz papēžiem min Novaks Džokovičs, kura kontā ir piecas noslēguma turnīru trofejas.

Uz augšu
Back