Rodrigo Ābols rezultatīvs arī otrajā ECHL spēlē

Rodrigo Ābols
Rodrigo Ābols Foto: Edijs Pālens/LETA

Latviešu uzbrucējs Rodrigo Ābols otro spēli pēc kārtas izcēlies ar rezultatīvu sniegumu Austrumkrasta hokeja līgā (ECHL).

Ābola pārstāvētā Grīnvilas "Swamp Rabbits" ar rezultātu 8:1 sakāva Norfolkas "Admirals" naktī uz sestdienu pēc Latvijas laika.

Latvijas hokejists trešā perioda sākuma guva vārtus skaitliskajā vairākumā, panākot rezultātu 5:1.

Otros vārtus 23 gadus vecais Ābols guva spēles beigās, noformējot 8:1 savas komandas labā.

Ābols šajā mačā ne tikai guva divus vārtus, bet arī izcēlās ar rezultatīvu piespēli, kopumā izpildīja 5 metienus un spēli pabeidza ar lietderības koeficientu +3.

Viņām šī bija otrā spēle ECHL. Debijas mačā Ābols guva vārtus, līdz ar to 2 spēlēs viņa kontā 4 punkti (3+1).

Ābols pavasarī noslēdza divu gadu līgumu ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu Floridas "Panthers".

Šo sezonu Ābols sāka "Panthers" fārmklubā Springfīldas "Thunderbirds", kas spēlē Amerikas Hokeja līgā (AHL).

Ābols šosezon AHL piedalījies 4 mačos, izceļoties ar 1 rezultatīvu piespēli. Šonedēļ viņš tika nosūtīts uz ECHL.

Aizvadītajā naktī citā ECHL spēlē latviešu uzbrucēja Renāra Krastenberga pārstāvētā Vīlingas "Nailers" ar 1:2 piekāpās Jūtas "Grizzlies".

Zaudētāju rindās 20 gadus vecais Krastenbergs guva komandas vienīgos vārtus šajā mačā, ar precīzu metienu izceļoties jau spēles 2. minūtē.

Viņš kopumā šajā mačā veica 6 metienu pa pretinieku vārtiem, spēli pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Krastenbergs šosezon ECHL aizvadījis 7 spēles, guvis 4 vārtus un veicis 5 rezultatīvas piespēles.

Vēl vienā mačā ECHL aizvadītajā naktī vārtus guva latviešu aizsargs Kristofers Bindulis, kurš palīdzēja Dienvidkarolīnas "Stingrays" izcīnīt uzvaru ar 4:3 pret Indianas "Fuel".

Bindulis izcēlās arī ar 1 rezultatīvu piespēli, nopelnīja 2 soda minūtes, izpildīja 4 metienus un spēli pabeidza ar lietderības koeficientu +3.

24 gadus vecais latviešu aizsargs šosezon ECHL nospēlējis 10 mačus, guvis 2 vārtus un veicis 1 rezultatīvu piespēli.