Kaspars Bērziņš uz nenoteiktu laiku atgriezies BK "Ogre" sastāvā

Kaspars Bērziņš FOTO: Renārs Koris (www.estlatbl.com)

Latvijas basketbolists Kaspars Bērziņš neturpinās spēlēt Vienotās līgas klubā Saratovas "Avtodor" un šobrīd ir kopā ar "Ogres" vienību, kurā uzsāka sezonu.

Kā sarunā ar aģentūru LETA atzīmēja "Ogres" kluba ģenerālmenedžeris Jānis Laganovskis, šobrīd vēl nav zināms, vai Bērziņš turpinās spēlēt Latvijas bronzas medaļniecē vai dosies uz citurieni, jo pieredzējušajam centra spēlētājam ir arī citi piedāvājumi. Pastāvot gan iespēja, ka viņš rītdien varētu piedalīties Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas spēlē.

Vēl nedēļas sākumā Bērziņš bija "Avtodor" basketbolistu sarakstā, bet šobrīd ievietots pie atbrīvotajiem spēlētājiem. Viņš oktobra vidū parakstīja pusotra mēneša līgumu ar "Avtodor", aizstājot traumēto Aizeju Hiksu.

Latviešu centra spēlētājs piedalījās divos mačos, kuros vidēji 17 minūtēs guva 3,0 punktus un izcīnīja 5,5 atlēkušās bumbas.

Pirms tam viņš Latvijas-Igaunijas līgās vidēji laukumā pavadīja 24,3 minūtes, kuru laikā izcēlies ar 13,3 gūtiem punktiem, astoņām bumbām zem groziem un 1,3 blokiem.

"Ogre" ar 11 uzvarām 11 spēlēs ir Latvijas-Igaunijas līgas līdere.

Bērziņš pagājušajā sezonā pievienojās Latvijas-Igaunijas līgā startējošajai vienībai "Ogre", kas vēlāk Latvijas Basketbola līgā (LBL) pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē izcīnīja bronzas godalgas.

Sezonu iepriekš viņš pārstāvēja čempionvienību "VEF Rīga". Dzimtenē viņš četras reizes kļuvis par Latvijas čempionu.

Uz augšu
Back