Video: Prūsis, Melbārdis un Ķibermanis stāsta par bobsleja sezonas ievadu

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Oskars Melbārdis
Oskars Melbārdis Foto: Juris Bērziņš-Soms (bobslejs.lv)

Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis, piloti Oskars Melbārdis un Oskars Ķibermanis, kā arī stūmējs Daumants Dreiškens dalījušies pārdomās par sezonas pirmajām sacensībām.

Pasaules kausa izcīņā aizvadīti sezonas pirmie divi posmi. Abi risinājās Leikplesidas trasē ASV, kur Ķibermanis divniekos divreiz izcīnīja 4. vietu, bet četriniekos sudrabs un 4. vieta.

Latvijas nomināli otrais pilots sezonas sākumā ir Ralfs Bērziņš, kurš Pasaules kausā aizvadījis divnieku mačus, iegūstot 18. un 19. vietu.

Bērziņš pagājušajā nedēļā piedalījās Eiropas kausa posmā Kēnigszē trasē Vācijā, kur viņam vispirms izdevās izcīnīt 9. vietu gan divniekos, gan četriniekos, bet noslēgumā arī bronzu četrinieku mačos.

Olimpiskais čempions Melbārdis bobslejā atgriezies pēc gada pārtraukuma, jo pagājušajā sezonā viņš traumas dēļ nestartēja.

Melbārdis pauž prieku, ka divniekos ir izdevies izcīnīt medaļas Eiropas kausa posmos, savukārt ir rūgtums, ka četriniekos pie godalgām nav sanācis tikt. 

Tiesa, Melbārdim stūmēju sastāvs katrās sacensībās ir mainījies, kas ietekmē rezultātu.

Melbārdis šosezon Eiropas kausā divnieku mačos vienreiz ir bijis ceturtais, divreiz otrais un vienreiz arī pirmais. Vienās sacensībās arī tika piedzīvots kritiens, tāpēc tikai 19. vieta.

Joprojām ir aktuāls jautājums, kurš pilots pēc gadu mijas sezonu turpinās Pasaules kausā - Bērziņš vai Melbārdis? Prūsis sola atbildi sniegt tuvākajās dienās.

Uzreiz pēc gadu mijas janvāra pirmajā nedēļas nogalē Vinterbergas trasē Vācijā norisināsies Pasaules kausa posms, kas vienlaikus būs arī Eiropas čempionāts bobslejā četriniekiem.

Atgādinām, ka Eiropas čempionāts bobslejā divniekiem būs Pasaules kausa izcīņas sezonas noslēgumā Siguldas trasē no 14. līdz 16. februārim.

Siguldā arī tiks pasniegtas 2014. gada Soču olimpisko spēļu medaļas, jo pēc Krievijas bobslejistu diskvalifikācijas Melbārdim pienākas divas godalgas - ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Jāni Strengu un Arvi Vilkasti zelts četriniekos un bronza divniekos kopā ar Dreiškenu.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu