"Rīgas" hokejisti piedzīvo zaudējumu MHL mačā

Hk "Rīga" hokejisti
Hk "Rīga" hokejisti Foto: Hk "Riga" kluba mājas lapa

Latvijas komanda "Rīga" trešdien cieta zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē Tālajos Austrumos.

"Rīga" Habarovskā ar rezultātu 2:3 (2:0, 0:2, 0:1) cieta neveiksmi pret "Amurskije Tigri" komandu.

Viesus 13.minūtē vadībā izvirzīja Patriks Zabusovs, bet piecas minūtes vēlāk Rihards Liģis dubultoja rīdzinieku pārsvaru. Galvenais klupšanas akmens šajā spēlē bija disciplīna, jo mača turpinājumā "Rīga" ielaida trīs vārtus mazākumā un cieta zaudējumu ar 2:3.

Pirmajā savstarpējā spēlē rīdzinieki otrdien bija pārāki ar rezultātu 4:2.

Latvijas komanda pēc tam piestās Maskavā, aizvadot divus dueļus ar "Kriļja Sovetov". Kopumā Rīgas vienībai izbraukumā jāaizvada 17 mači pēc kārtas.

"Rīga" hokejisti šosezon 38 spēlēs izcīnījuši 49 punktus, ieņemot septīto vietu Rietumu konferencē.

Decembra pirmajā pusē daļa no "Rīgas" hokejistiem piedalījās U-20 pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīrā.

Par "Rīga" galveno treneri šovasar tika apstiprināts Raimonds Vilkoits, bet viņam asistē Aleksandrs Ņiživijs. Tikmēr par vārtsargu treneri strādā Nikolajs Žurkovs, savukārt par komandas menedžeri turpinās strādāt Juris Opuļskis.

Pirmajās piecās sezonās "Rīgas" komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās četras sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.