Avīze: Latvijas bobsleja komanda PK sezonu turpinās bez Melbārža

LETA
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Latvijas bobslejisti
Latvijas bobslejisti Foto: Viesturs Lācis / IBSF

Latvijas bobsleja komanda Pasaules kausa sezonu pēc Jaungada turpinās bez olimpiskā čempiona Oskara Melbārža ar pilotiem Oskaru Ķibermani un Ralfu Bērziņu, kuri startēs Eiropas čempionātā, informē laikraksts "Diena".

(Precizēta otrā rindkopa.)

Melbārdis sacensību apritē atgriezās Eiropas kausā, kur kopā 11 sacensībās divniekos trīs reizes kāpa uz goda pjedestāla, bet četriniekos viņam augstākā pozīcija bija piektā.

Jau nākamajā nedēļas nogalē Vinterbergā atsāksies Pasaules kausa sezona, bobslejistiem divreiz sacenšoties četriniekos un otrajās no sacensībām dalot Eiropas čempionāta godalgas.

"Nākamajā posmā startēs Ķibermanis un Bērziņš," ceturtdien laikrakstam "Diena" atklājis izlases galvenais treneris Sandis Prūsis.

Melbārdis pagājušajā nedēļas nogalē sevi labi apliecinājis divnieku sacensībās, taču četriniekos ar virāžu trajektoriju ieskicēšanu vairs tik labi nesekmējās. "Lēmums ir pieņemts savā ziņā arī nākotnes vārdā. Kam šobrīd ir nepieciešama Melbārža vieta otrajā desmitā?" teicis Prūsis.

Bobslejisti gada nogalē treniņus turpināja Siguldā, bet jau svētdien dosies uz Vinterbergu. "Izmaiņas sastāvā ir iespējamas arī pēc turpmākajiem posmiem," laikrakstu informēja Prūsis. 

Eiropas kausa sezona atsāksies janvāra vidū, kad sacensības norisināsies Siguldā.

Sezonas pirmie divi Pasaules kausa posmi notika Leikplesidā, kur Ķibermanis divniekos bija divreiz ceturtais, bet četriniekos ieņēma otro un ceturto vietu. Bērziņš startēja tikai divnieku sacensībās, kurās bija 18. un 19. pozīcijā.

Pasaules kausa sezona turpināsies janvārī ar mačiem Vinterbergā, Laplaņā, Insbrukā un Kēnigszē, februāra ievadā būs posms Sanktmoricā, bet mēneša vidū ledusrenes sportisti cīnīsies Siguldā, kur dalīs arī Eiropas čempionāta medaļas četrās disciplīnās, izņemot bobsleja četriniekus, kuri par Vecā kontinenta godalgām cīnīsies Vinterbergā. Sezona noslēgsies februāra beigās/marta sākumā ar pasaules čempionātu Altenbergā.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu