Bļugeram rezultatīva piespēle uzvaras vārtu guvumā NHL spēlē

Brendons Tanevs un Teodors Bļugers
Brendons Tanevs un Teodors Bļugers Foto: AP/Scanpix

Teodors Bļugers naktī uz trešdienu (pēc Latvijas laika) izcēlās ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, palīdzot savai komandai izcīnīt uzvaru.

Pitsburgas "Penguins" pretinieku laukumā ar rezultātu 4:3 (2:0, 1:2, 1:1) uzveica Lasvegasas "Golden Knigts" hokejistus.

Bļugers uz ledus pavadīja 15 minūtes un 47 sekundes (2:31 mazākumā), kuru laikā latviešu hokejists izcēlās ar rezultatīvu piespēli un vienu spēka paņēmienu, kā arī spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas centra pozīcijas hokeja uzbrucējs uzvarēja arī 6 no 16 iemetieniem.

"Penguins" labā vārtus guva Jevgēņijs Malkins, Patriks Hornkvists, Dominiks Kahuns un Brendons Tanevs.

Turpretim mājinieku labā izcēlās Makss Pačioretī, Pols Štjastnijs un Railijs Smits.

Bļugers ar rezultatīvu piespēli atzīmējās trešā perioda sākumā, palīdzot Tanevam gūt vārtus un tobrīd panākt rezultātu 4:2 par labu "Penguins".

25 gadus vecais Bļugers šosezon 43 spēlēs guvis 5 vārtus un veicis 9 rezultatīvas piespēles.

"Penguins" ar 43 spēlēs izcīnītiem 57 punktiem šobrīd ieņem 4. vietu Austrumu konferencē.

"Golden Knigts" vienība ar 54 punktiem 46 spēlēs ir Rietumu konferences trešā stiprākā komanda.

Nākošo spēli "Penguins" aizvadīs naktī uz sestdienu (pēc Latvijas laika plkst. 4.00), izbraukumā tiekoties ar Kolorado "Avalanche".

Citā spēlē latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins ar jaunu karjeras rekordu atvairītajos metienos palīdzēja komandai izcīnīt uzvaru.

Savukārt vēl vienā mačā uzbrucējs Rūdolfs Balcers atzīmējās ar rezultatīvu piespēli pret NHL līdervienību.