Tīms Melburnā apspēlē Gulbja pāridarītāju Monifsu

Kādreizējais Ernesta Gulbja treniņu partneris Dominiks Tīms no Austrijas sezonas pirmajā "Grand Slam" turnīrā "Australian Open" pieveica labi zināmo francūzi Gaelu Monifsu.

26 gadus vecais Tīms, kurš ATP rangā atrodas piektajā vietā, astotdaļfināla mačā guva visai pārliecinošu uzvaru, Monfisu pieveicot ar 6-2, 6-4, 6-4. Spēle ilga stundu un 50 minūtes.

Tīms "Australian Open" ceturtdaļfinālam kvalificējās pirmo reizi karjerā.

"Domāju, ka aizvadīju savu šīs sezonas "Australian Open" labāko spēli," ATP mājas lapā citēts Tīms. "Ļoti labas sajūtas. Pēc rezultāta spriežot, bija viegla spēle, bet tā nebija. Esmu patiešām priecīgs, ka man pirmo reizi šeit izdevies sasniegt ceturtdaļfinālu."

Pirms tam Monfiss pieveica Latvijas pirmo raketi Gulbi, kurš negaidīti veiksmīgi sācis 2020. gada sezonu.

Monfiss ATP reitingā ieņem 10. pozīciju.

Ceturtdaļfinālā Tīms tiksies ar pasaules reitinga līdera spāņa Rafaela Nadala un mājinieka Nika Kira pāra uzvarētāju.

Prestižais turnīrs Melburnā risināsies līdz 2. februārim.