Bļugers gūst vārtus un sekmē "Penguins" uzvaru NHL spēlē

Teodors Bļugers
Teodors Bļugers Foto: AFP/SCANPIX

Latvijas hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers (naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika) guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, palīdzot Pitsburgas "Penguins" komandai izcīnīt uzvaru.

"Penguins" izbraukumā ar rezultātu 3:2 (2:1, 1:1, 0:0) uzveica Floridas "Panthers" komandu, kas piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas.

Bļugers vārtus guva pirmā perioda vidū, tobrīd panākot rezultātu 2:0 viesu komandas labā.

Latvijas hokejistam šosezon šī ir otrā spēle, kurā viņš laukumā pavadīja pilnas 20 minūtes (3:44 skaitliskajā mazākumā).

Bļugers izpildīja 3 metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja 2 metienus, izpildīja 1 spēka paņēmienu un uzvarēja 9 no 20 iemetieniem.

Latviešu uzbrucējs spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

"Penguins" labā vārtus guva arī Kriss Letangs un Sidnijs Krosbijs, bet vārtsargs Tristans Džerijs atvairīja 33 pretinieku metienus.

"Panthers"rindās ar precīziem metieniem izcēlās Maiks Hofmans un Brets Konolijs, bet vārtsargs Sergejs Bobrovskis atvairīja 19 metienus.

"Penguins" komanda ar 73 punktiem 54 spēlēs ieņem 4. vietu Austrumu konferences turnīra tabulā.

25 gadus vecais Bļugers šosezon guvis 8 vārtus, izpildījis 11 rezultatīvas piespēles un sakrājis lietderības koeficientu +5.

"Panthers" vienība ar 64 punktiem 54 mačos ierindojas 10. pozīcijā Austrumu konferences turnīra tabulā.

Citā spēlē latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins piedzīvoja zaudējumu Kolumbusas "Blue Jackets" komandas sastāvā.