Voinu apstiprina par LBS padomes priekšsēdētāju

Valdis Voins (no kreisās) un Raimonds Vējonis FOTO: Zane Bitere/LETA

Latvijas Basketbola savienības (LBS) jaunievēlētās padomes pirmajā sēdē otrdien par padomes priekšsēdētāju ievēlēja organizācijas iepriekšējo prezidentu Valdi Voinu, vēsta LBS.

Otrdien, 18. februārī, notika LBS jaunievēlētās padomes pirmā sēde organizācijas jaunā prezidenta Raimonda Vējoņa vadībā.

Par padomes priekšsēdētāju ievēlēja Valdi Voinu, kurš no 2011. gada februāra līdz 2020. gada janvārim bija LBS prezidents.

Padome apmierināja Kaspara Ciprusa un Gunta Šēnhofa lūgumu atbrīvot viņus no padomes locekļu pienākumiem un padomes sastāvā uzņēma Valdi Siksni.

Bez viņa LBS padomē strādās arī basketbola kluba "Jelgava" valdes priekšsēdētājs Dins Ušvils, A/S "Valmieras Stikla šķiedra" un basketbola kluba "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola" valdes loceklis Ģirts Vēveris, basketbola kluba "Jūrmala" valdes priekšsēdētājs Jānis Drulle, basketbola kluba "Liepāja" prezidents Jānis Vilnītis, Daugavpils domes izpilddirektors Igors Aleksejevs, treneris un maksibasketbola spēlētājs Kārlis Strēlis, bijušie LBS prezidenti Valdis Voins, Ojārs Kehris un Uldis Grāvītis, bijušais tiesnesis Arnis Ozols, biznesa augstskolas "Turība" valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis, Latvijas Universitātes sporta centra direktors Uģis Bisenieks, jurists Sandis Petrovičs, mārketinga kompānijas "Inspired Latvia" dibinātājs Rūdolfs Andersons un "OlyBet Sports Bar" vadītājs Gints Pakārklis.

Padome apstiprināja LBS 2018./2019. gada budžeta izpildi un uzdeva valdei sagatavot sabalansētu LBS budžetu 2019./2020. gadam.

Padome apstiprināja LBS valdes sastāvu. Sekojot priekšvēlēšanu programmā solītajiem principiem, LBS prezidents Raimonds Vējonis darbam valdē aicinājis dažādu basketbola saimniecības nozaru un struktūrvienību pārstāvjus.

Kopā ar prezidentu valdē strādās LBL klubu sanāksmes dalībnieku vairākuma atbalstu guvušais basketbola kluba "Valmiera Glass VIA" ģenerālmenedžeris Miks Balodis, kā arī Agris Galvanovskis (Treneru komisija), Edgars Jansons (3x3 basketbola komisija), Egils Lūsis (sieviešu basketbols), Klāvs Olšteins (Reģionu komisija) un Daiga Žvirble (Jaunatnes komisija).

"Plaša basketbola sabiedrības pārstāvniecība valdē, ceru nodrošinās regulāru saikni ar dažādām basketbola saimniecības struktūrvienībām, veicinot savstarpēju izpratne par kopīgi darāmo. No kolēģiem valdē gaidu ne tikai savu interešu pārstāvēšanu un aizstāvēšanu, bet arī plašāku skatījumu uz basketbola saimniecības attīstību un dažādu risinājumu piedāvāšanu. Turklāt valdes sēdēs bez balsstiesībām piedalīsies arī valstsvienību ģenerālmenedžeri Gunta Baško un Artūrs Štālbergs," paziņojumā citēts LBS prezidents Vējonis.

"Paldies visiem LBS biedriem, kuri atsaucās uzaicinājumam un piedāvāja kandidatūras darbam komisijās. Ceru, ka ar laiku pievienosies arī tie, kuri šo iespēju vēl nav izmantojuši. Basketbolā nav ko dalīt, bet darba ir un būs daudz," norādīja Vējonis.

"Valdes prioritāte - LBS budžeta precizēšana un atkārtota virzīšana apstiprināšanai padomē. Bet visus basketbola cilvēkus un mūsu atbalstītājus aicinu piektdien, 21. februārī, būt kopā ar Latvijas valstsvienību "Arēnā Rīga" vai vismaz pie TV ekrāniem. Atbalstīsim mūsu komandu, sākot ceļu uz Eiropas čempionāta finālturnīru," piebilda LBS prezidents.

Izvērtējot saņemtos LBS biedru priekšlikumus, LBS padome apstiprināja pastāvīgās komisijas (komisiju sastāvs: šeit).

Uz augšu
Back