Dortikosa treneris: Rēķināmies, ka Briedis izmantos neatļautus paņēmienus

Mairis Briedis (no kreisās), Pasaules boksa supersērijas organizators Kalle Zauerlands un kubietis Juniers Dortikoss

FOTO: Edijs Pālens / LETA

Kubas boksera Juniera Dortikosa treneris Pedro Roke rēķinās, ka latvietis Mairis Briedis Pasaules boksa supersērijas finālcīņā Rīgā varētu izmantot neatļautus paņēmienus.

Abi bokseri spēkiem mērosies pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem) 21. martā "Arēnā Rīga", cīnoties par Muhameda Ali trofeju. 

Dortikosa treneris Roke intervijā supersērijas mājaslapai internetā pauda, ka Kubas sportists aizvadījis labu treniņnometni ar spēcīgiem sparinga partneriem. Viņš esot lieliski sagatavojies cīņai Rīgā.

"Juniers ir daudz mācījies no iepriekšējās cīņās piedzīvotā. Esmu pārliecināts, ka Rīgā viņš parādīs īstu čempiona sniegumu, kā arī augstu ringa inteliģenci un apbrīnojamu sitiena spēku," savu audzēkni slavēja treneris.

Dortikosa komanda esot gatava tam, ka Briedis izmantos "netīrus" paņēmienus, tāpēc tam pievēršot papildus uzmanību treniņos.

"Nekam citam īpašam uzmanību nepievēršam. Tikai tam, ka Briedis izmantos neatļautus paņēmienus. To jau visa pasaule redzējusi iepriekšējās viņa cīņās. Juniers ir godīgs bokseris, kurš izmanto tikai atļautos paņēmienus. Viņa iemaņas ir citā līmenī. Labāk nemirkšķināt cīņas laikā, jo viņš var tev "izslēgt gaismu" vienā mirklī," sacīja Roke.

Kubieša treneris uzsvēra, ka Dortikoss gatavs gan nokautēt Briedi jau pirmajā raundā, gan aizvadīt 12 raundu cīņu. Ja tomēr kubietim padosies nokauts, tad tad būšot vēl iespaidīgāks par iepriekšējiem viņa karjerā.

Briedis, kurš 13. janvārī svinēja 35. dzimšanas dienu, profesionāla boksera karjerā izcīnījis 26 uzvaras (19 nokauti) un cietis vienu zaudējumu.

Savukārt 33 gadus vecais Dortikoss ticis pie 24 uzvarām (22 nokauti) un arī piedzīvojis vienu zaudējumu.

Supersērijas abas pusfināla cīņas pērn 15. jūnijā notika Rīgā. Vispirms finālā iekļuva Dortikoss, kurš pārspēja ASV bokseri Endrū Tabiti.

Savukārt otrajā pusfinālā Briedis skandalozā cīņā pārspēja Kšištofu Glovacki no Polijas.

Uz augšu