Pilna cīņa: Mairis Briedis pret Oleksandru Usiku (2)

Pasaules boksa supersērija (WBSS) savā "Youtube" kanālā piektdienas vakarā piedāvāja noskatīties turnīra pirmās sezonas pusfināla cīņu starp latviešu boksa zvaigzni Mairi Briedi un ukraini Oleksandru Usiku. Šis iespaidīgais duelis notika 2018. gada janvārī "Arēnā Rīga".

Abi bokseri toreiz cīnījās ne tikai par ceļazīmi uz finālu, bet arī aizstāvēja savas čempionu jostas. Briedis bija Pasaules Boksa padomes (WBC) čempions, bet Usiks - Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempions.

Ļoti interesantā, sīvā cīņā divi tiesneši Usikam piešķīra uzvaru ar 115:113, kamēr viens soģis deva neizšķirtu - 114:114.

Tas Briedim ir vienīgais zaudējums karjerā, kamēr Usiks, kurš nu jau cīnās smagsvaros, aizvien nav pārspēts.

Pirmās WBSS sezonas ceturtdaļfinālā Briedis pēc punktiem pieveica Maiku Peresu no Kubas, kamēr Usiks savā ceturtdaļfinālā pārspēja vācieti Marko Huku.