Fetels aizvien cer uz jaunu līgumu ar Ferrari

LETA/DPA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Sebastjans Fetels
Sebastjans Fetels Foto: SIPA/Scanpix

Pirmās formulas (F-1) vienības "Ferrari" pilots Sebastjans Fetels paudis cerību, ka arī pēc šīs sezonas viņš turpmākajos gados vēl pārstāvēs savu līdzšinējo komandu, ar kuru vēl noris pārrunas par jauna līguma noslēgšanu.

Fetels, kuram jau apritējuši 32 gadi, pēc šīs sezonas būs "brīvais aģents", taču viņš pauž cerību par pretējo, jo šobrīd jau noris sarunas par jaunu līgumu ar "Ferrari".

"Šobrīd galvenais ir tikt galā ar notiekošo situāciju. Pagaidām viss ir apturēts, bet tāpat rīkojusies pārējā pasaule," pauda Fetels. "Līgumu, iespējams, parakstīšu ātrāk nekā sāksies sacīkstes, jo pagaidām izskatās, ka posmi nenotiks līdz pat jūnijam vai jūlijam."

"Ferrari" komanda iepriekš līdz 2024.gadam noslēdza līgumu ar Šarlu Leklēru, kuram nākotnē paredz vismaz vienu uzvaru F-1 čempionātā. Lai arī komandā ir gados jauns un talantīgs pilots, vēlme ir arī paturēt pieredzējušo Fetelu, kurš vēl "Red Bull" vienībā tika kronēts par četrkārtēju F-1 čempionu.

"Parasti līgumu parakstu uz trim gadiem. Zinu, ka esmu viens no pieredzes bagātākajiem braucējiem čempionātā, taču nedomāju, ka mums šeit ir vecuma ierobežojums," uzsvēra vācietis.

F-1 sacensību organizatori jau atcēluši vai pārcēluši sezonas pirmos deviņus posmus, taču gaišāks skats pavērās pēc tam, kad Austrijas sporta ministrs paziņoja, ka valdība neliks šķēršļus F-1 etapa norisei valstī. Austrijas "Grand Prix" gaidāms 5.jūlijā.

"Tās sajūtas, ko dod braukšana, neviens nevar aizvietot," sezonas sākumu gaida Fetels. "Mēs visi gaidām, kad atsāksies sezona."

Paredzams, ka sezonas pirmie posmi notiks aiz slēgtām durvīm.

F-1 sezonas sākums bija paredzēts 15.martā Austrālijā. Sacensību organizatori vēl cer, ka šosezon izdosies aizvadīt 15-18 posmus.

Savukārt pirms nepilnām divām nedēļām F-1 izpilddirektors Bernijs Eklstons BBC pauda, ka, viņaprāt, šī sezona būtu jāatceļ pavisam.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu