Autopsijas ziņojumā noteikts, kā dzīvību zaudēja Braients

LETA/DPA
Autopsijas ziņojumā noteikts, kā dzīvību zaudēja Braients
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: Reuters/ScanPix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) zvaigzne Kobe Braients un vēl astoņas personas janvārī notikušajā helikoptera avārijā gāja bojā no triecienā gūtām traumām, teikts autopsijas ziņojumā.

Braients mūžībā aizgāja 26.janvārī 41 gada vecumā, avarējot helikopteram, kurā atradās deviņas personas.

Losandželosas apgabala tiesu medicīnas ekspertu birojs piektdien publiskoja autopsijas ziņojumu, kurā teikts, ka visas deviņas personas gāja bojā no triecienā gūtām traumām un nāve iestājās nekavējoties. Kā nāves iemesls konstatēts negadījums.

Tāpat paziņojumā teikts, ka helikoptera pilots Ara Zobajans pilotēšanas brīdī neatradās apreibinošo vielu ietekmē.

Tiesu medicīnas ekspertu izmeklēšana ir noslēgusies, taču vēl būs federālā izmeklēšana un rit process vairākās civillietās. Visās prasībās nāvē tiek vainota "Island Express Helicopters", kura organizēja lidojumus, un "Island Express Holding", kurai piederēja helikopters.

ASV Nacionālās transporta drošības pārvaldes (NTSB) sākotnējās izmeklēšanas rezultāti neliecina par to, ka lidaparātam būtu radušās kādas tehniskas problēmas. Helikopters pirms ietriekšanās kalnā lidoja cauri mākoņiem apgrūtinātas redzamības apstākļos.

Zobajanas brālis Berge nesen pauda, ka Braients apzinājies, cik bīstami šādos laikapstākļos ir lidot ar helikopteru.

20 gadu spožajā karjerā Braients Losandželosas "Lakers" sastāvā kļuva par pieckārtēju NBA čempionu, divas reizes iegūstot finālsērijas vērtīgākā spēlētāja balvu, kā arī reizi viņš tika atzīts par regulārā čempionāta labāko spēlētāju.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu