Divi F-1 posmi varētu notikt arī Portugālē

LETA
Divi F-1 posmi varētu notikt arī Portugālē
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Renault Formula 1 bolīds
Renault Formula 1 bolīds Foto: SIPA/Scanpix

Pirmās formulas (F-1) sezona šogad varētu viesoties arī Portugālē, divus posmus aizvadot uz Algarves lielceļa, vēsta vietējais laikraksts "A Bola".

Jau ziņots, ka sogad F-1 pasaules čempionātā nenorisināsies posmi Azerbaidžānā, Singapūrā un Japānā.

Tikmēr sestdien portugāļu mediji vēsta, ka F-1 braucēji valstī, iespējams, viesosies 27.septembrī, kad plānots vien no diviem etapiem. Otro posmu paredzēts aizvadīt 4.oktobrī.

Sacensībām arī tikšot dots vārds - Portugāles "Grand Prix" un Algarves "Grand Prix".

"A Bola" vēsta, ka izvēlētais lielceļš atbilst F-1 prasībām. Plānots, ka sportisti Portugālē ierastos pēc Itālijas posma. F-1 šo lēmumu vēl gan nav apstiprinājusi.

Bolīdu traukšanās pa trasi Portugālē pēdējo reizi tika piedzīvota 2008.gadā, kad tika aizvadīti testu braucieni, savukārt oficiālas sacensības nav notikušas jau kopš 1996.gada.

Iepriekš jau tika ziņots, ka F-1 sezona sāksies 5.jūlijā Austrijā, bet nedēļu vēlāk turpat notiks vēl viens etaps. Pēc Austrijas sportisti dosies uz Ungāriju, kur posms paredzēts no 17. līdz 19.jūlijam. 

Pēc tam sekos nepilnu divu nedēļu pārtraukums, bet 31.jūlijā trešais etaps jau noritēs Lielbritānijā Silverstounas trasē. Turpat nedēļu vēlāk (7.-9.augusts) notiks arī piektais posms, savukārt 14.-16.augustā sacīkstes plānotas Spānijas ziemeļos Katalonijā.

Augusta beigās (28.-30.) F-1 būs vērojams Beļģijā, savukārt pagaidām pēdējais posms (astotais) plānots 4.-6.septembrī Itālijā esošajā Moncas trasē.

Organizatori aizvien plāno aizvadīt 15-18 posmus šajā sezonā, atlikušo etapu laikus paziņojot tuvāko nedēļu laikā. Plānots, ka sezonas noslēgums būs decembrī.

Līdz šim atcelti vai pārcelti tika jau pirmie 11 sezonas posmi.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu