Šteinbora pārstāvētā "Arka" svin uzvaru divu uz zemāku līgu izkrītošo komandu cīņā (12)

Pāvels Šteinbors
Pāvels Šteinbors Foto: Latvijas Futbola federācija

Latvijas futbola izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors Polijas ekstraklases vienības Gdiņas "Arka" vārtos sestdien ielaida divus vārtus, taču divu vienību, kuras no izkrišanas uz zemāku līgu vairs nevar izglābties, cīņā panākumu svinēja Gdiņas futbolisti.

"Arka" savā laukumā pārspēja Lodzas LKS ar 3:2 (3:0).

Mājinieku komandas kapteinis Šteinbors vārtos bija visu spēli.

Pirmā puslaika izskaņā mājinieki panāca triju vārtu pārsvaru, 19.minūtē Markusa gūtajiem vārtiem pievienojot 41.minūtē Mihala Nalepas iesisto 11 metru soda sitienu un Maceja Jankovska precīzu raidījumu vēl četras minūtes vēlāk.

Divus vārtus viesi atguva 55.minūtē pēc Samu Korala "gola" un Lukāša Sekuļska raidījuma mača 85.minūtē.

Vairāk viesiem panākt neizdevās, un "Arka" svinēja 3:2 uzvaru.

Otrā posma otrajā grupā Gdiņas futbolisti ar 37 punktiem 35 spēlēs ieņem sesto vietu starp astoņām komandām, taču ar diviem atlikušiem mačiem vairs nevar panākt piektajā vietā esošo Krakovas "Wisla", kam ir septiņi punkti vairāk un trīs spēles rezervē.

Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas "Lechia" svētdien līgas astoņu labāko komandu turnīrā izbraukumā tiksies ar Poznaņas "Lech".

Gdaņskas komandai līdz sezonas beigām palikušas trīs ekstraklases spēles un dalība Polijas kausā.

Ar 52 punktiem 34 spēlēs Gdaņskas vienība ieņem sesto vietu turnīra tabulā.

Pēc aizvadītām 30 spēlēm čempionāta komandas tika sadalītas divās daļās, un cīņu par medaļām un Eirokausiem turpina astoņi vadošie klubi.

Tikmēr Japānas otrās līgas mačā Saitamas "Omiya Ardija" vienības uzvarā savā laukumā ar 1:0 (1:0) pār Tokijas "Verdy" Latvijas aizsargs Vitālijs Maksimenko nebija uzvarētāju pieteikumā.

"Omiya Ardija" ar četros mačos izcīnītiem 12 punktiem ieņem otro vietu turnīra tabulā 22 komandu konkurencē.