Tenisists Ozoliņš: Jebkurā brīdī jābūt gatavam spēlēt

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Kārlis Ozoliņš
Kārlis Ozoliņš Foto: Evija Trifanova/LETA

ASV atklātā čempionāta atceltais junioru turnīrs bija iekļauts talantīgā Latvijas tenisista Kārļa Ozoliņa kalendārā, preses konferencē atklāja sportists.

ASV atklātā čempionāta rīkotāji sākotnēji turnīra programmā iekļāva tikai vienspēles un dubultspēles, bet pēc sabiedrības spiediena pievienoja arī ratiņtenisa turnīru. Junioriem šogad "US Open" ies secen.

"Turnīrs tika iekļauts manā sezonas kalendārā. Visi organizatori cenšas, lai vispār kaut ko sarīkotu. Šajā situācijā viņi vairāk domā par pieaugušajiem, nevis junioriem. Žēl, ka tā, bet tur neko nevar darīt," teica 18 gadus vecais Ozoliņš.

29. un 30.jūlijā Tallinā, "Tondi" tenisa centrā, notiks "Merks Cup" ("Merko Cup") Igaunijas-Latvijas izlašu sacīkstes tenisā, kur viens otram pretī stāsies labākie Baltijas kaimiņvalstu astoņi tenisisti un tenisistes. Latvijas izlases sastāvā būs arī Ozoliņš, kurš cer, ka augustā atsāksies turnīri arī Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) tūrē.

"Jebkurā brīdī jābūt gatavam spēlēt. Par tikšanu pamatturnīros vēl nav skaidrības, jo nezinu, vai ITF piešķirs "wild card" kā junioram. Ceru, ka tāda iespēja būs, jo citādāk būs grūti. Kad sāksies, būs jācīnās, jo visi gribēs spēlēt," secināja Ozoliņš.

Turnīrā Tallinā būs kopā 11 spēles - astoņas vienspēles un trīs dubultspēles, no kurām viena būs jauktā dubultspēle. Ozoliņš līdzšinējā karjerā vēl nav spēlējis jaukto dubultspēli kopā ar kādu no izlases tenisistēm, bet Tallinā viņam, iespējams, būs tāda iespēja. "Ja būs jāspēlē, tad noteikti būs interesanti," uzsvēra Ozoliņš.

Pandēmijas laikā Ozoliņš uzturējās Latvijā, un līdzko bija pieejamo korti, viņš aizvadīja treniņus.

"Pirmo reizi pēdējo gadu laikā bija iespēja pavadīt daudz laika mājās. Man ļoti patika, bet pēc kāda laika palika garlaicīgi. Daudz trenējāmies. Ļoti gribās spēlēt turnīros, tāpēc situācija nebija patīkama," pauda Ozoliņš.

Jaunais tenisists gada sākumā sasniedza Austrālijas atklātā čempionāta junioru turnīra pusfinālu, bet pirms spēlēšanas Deivisa kausā viņš pirmo reizi spēlēja ITF turnīra finālā.

Profesionālā tenisa sezona atsāksies augustā, bet līdz tam tenisisti piedalās dažādos paraugturnīros.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu