Ozoliņš Igaunijas-Latvijas tenisa izlašu turnīru uzsāk ar uzvaru pār Ivanovu

Kārlis Ozoliņš

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Tenisa centrā "Tondi" trešdien Igaunijas-Latvijas tenisa izlašu turnīrs "Merks Cup" tiks atklāts ar Kārļa Ozoliņa uzvaru pār Vladimiru Ivanovu.

Pasaules ranga 1333.rakete Ozoliņš pārliecinoši uzvarēja Ivanovu, kurš pasaules rangā ieņem 738.vietu, ar 6-1, 6-3.

Jau ar pirmajām izspēlēm Ozoliņš apliecināja, ka kortos jūtas daudz labāk par savu pretinieku, divreiz uzvarot, servējot pretiniekam, un panākot 2-0 un 5-1. Arī savu serves geimu Latvijas izlases otrais numurs uzvarēja, panākot 6-1 pirmajā setā.

Otrajā setā latvietis pretinieka servi lauza jau pirmajā geimā un otrajā ar divām teicamām servēm atspēlēja divas breikbumbas pēc kārtas - 2-0.

Divas pēc kārtas breikbumbas Ozolinam bija septītajā geimā, taču četras izspēles pēc kārtas un geimu uzvarēja Ivanovs.

Devītajā geimā, servējot pretiniekam, latvietis ieguva divas mačbumbas pēc kārtas un realizēja jau pirmo, apspēlējot pie tīkla iznākušo Ivanovu - 6-3.

"Negaidīju, ka man serve padosies tik labi, vienkārši centos izdarīt visu pareizi," pēc spēles kanāla "Best4Sport" tiešraidē teica Latvijas sportists.

Viņš atzina, ka pēc viegli uzvarētā pirmā seta nedaudz zaudējis koncentrēšanos, taču centies to atgūt, "koncentrēties uz servi un sitieniem".

Vaicāts, kā paredzēts spēlēt dubultspēlē, Ozoliņš atbildēja, ka "servēt vēl labāk, un centīsimies uzvarēt".

Turnīrs norit Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. "Tondi" tenisa centrā trešdien paredzētas piecas spēles - četras vienspēles un viena dubultspēle, bet dienu vēlāk būs seši dueļi, no kuriem pēdējais būs jauktā dubultspēle.

Kā nākamās laukumā dosies Igaunijas pirmā rakete Anete Kontaveita (WTA 22.) un Anastasija Sevastova (WTA 43.).

Turnīrā būs kopā 11 spēles - astoņas vienspēles un trīs dubultspēles, no kurām viena būs jauktā dubultspēle.

Latvijas izlases sastāvā turnīrā ir Aļona Ostapenko (WTA 41.), Anastasija Sevastova (WTA 43.), Ernests Gulbis (ATP 162.) un Kāris Ozoliņš (ATP 1133., ITF Jun. 6.). Tieši šī četrotne šogad bija Latvijas izlases kodolā Federāciju kausa un Deivisa kausa spēlēs.

Igauniju pārstāv ziemeļu kaimiņu spēcīgākās raketes Anete Kontaveita (WTA 22.), Kaia Kanepi (WTA 99.), Jirgens Zops (ATP 540.) un Vladimirs Ivanovs (ATP. 738.). Igaunijas trešā rakete sieviešu tenisā ir Jeļena Maligina, kas WTA rangā atrodama 574.pozīcijā.

Profesionālā tenisa sezona atsāksies augustā, bet līdz tam tenisisti piedalās dažādos paraugturnīros.

Uz augšu