Šabala gūst divus vārtus un kaldina "Sūduva" uzvaru Lietuvas kausa spēlē

Valērijs Šabala (pa kreisi).

Latvijas futbolists Valērijs Šabala piektdien Lietuvas kausa ceturtdaļfināla spēlē guva divus vārtus un palīdzēja savai komandai Marijampoles "Sūduva" sasniegt pusfinālu.

"Sūduva" viesos ar 3:0 (2:0) uzvarēja Viļņas "Vytis", kas spēlē pēc spēka otrajā Lietuvas līgā.

Šabala pirmos vārtus šajā duelī guva septītajā minūtē. "Sūduva" stūra sitiena standartsituāciju izlēma izspēlēt ar piespēli. Brīdi vēlāk bumba tika iecentrēta soda laukumā, kur ar pirmo sitienu tika galā Kārlis Cirba, bet pie atlēkušās bumbas pirmais bija Šabala.

Pārsvaru dubultot Šabalam izdevās 17 minūtes vēlāk, kad Semira Kerlas centrējums soda laukumā noslēdzās ar Šabalas sitienu ar galvu.

Marijampoles komandai pārsvars piederēja arī pārējo spēles laiku, kas taustāmu rezultātu deva kompensācijas laika trešajā minūtē, pārsvaru trīskāršojot Linam Klimavičum.

Otrs Latvijas futbolists Gļebs Kļuškins šo spēli noraudzījās no rezervistu soliņa.

A līgas komandas Lietuvas kausa izcīņā iesaistījās no trešās kārtas jeb astotdaļfināla. "Sūduva" ir trīskārtēja šīs trofejas ieguvēja, iepriekšējo reizi uzvarot pērn.