BK "Ventspils" prezidenta amatā Lemberga vietā apstiprināts Štekerhofs

BK "Ventspils" FOTO: FIBA.com

Titulētā Latvijas basketbola kluba "Ventspils" prezidenta amatā apstiprināts ārsts Ģirts Štekerhofs, informē klubs.

Štekerhofs amatā nomainījis Aivaru Lembergu, kurš pēc viņam piespriestajām sankcijām pērn decembrī apturēja savu darbu klubā. Lembergs "Ventspils" prezidenta pienākumus pildīja kopš kluba dibināšanas 1994.gadā.

Otrdien notika biedrības "Basketbola kluba "Ventspils"" biedru pilnsapulce, kurā tika izskatīt jautājumi, kas saistīti ar kluba darbību jaunajā 2020./2021.gada sezonā, kluba mērķiem, kā arī veiktas izmaiņas kluba padomes sastāvā un ievēlēts jauns kluba prezidents.

Kluba padomē atkārtoti ievēlēja Mārci Paulu, Edvīnu Bergmani, Renāru Pūci un Štekerhofu, bet padomei pirmo reizi pievienojās Balvis Leimanis, kurš ir pirmais basketbola kluba "Ventspils" komandas kapteinis.

Savukārt jaunievēlētā padome prezidenta amatam virzīja Štekerhofu, kurš arī tika apstiprināts vienbalsīgi, un kluba pastāvēšanas vēsturē kļuvis par otro prezidentu.

Biedru sapulcē tika apstiprināts arī jaunās sezonas budžets, kas, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, ir samazinājies par 56%. Tāpat tika izvirzīti mērķi - cīnīties par izslēgšanas turnīru Latvijas - Igaunijas Basketbola līgā, medaļām Latvijas čempionātā, kā arī iekļūt finālā jaunizveidotā Latvijas kausa izcīņā.

Komandu vadīs ventspilnieks Gints Fogels, bet viņam asistēs Andris Gūtmanis, kuri abi savulaik ir pārstāvējuši "Ventspils" komandas krāsas, bet par komandas fizisko sagatavotību rūpēsies Edgars Seredjuks. Kluba valdes priekšsēdētāja amatu ieņems Uldis Boitmanis, ģenerālmenedžera funkcijas pildīs Ralfs Pleinics.

Kopš kluba dibināšanas 1994.gadā "Ventspils" kļuvusi par titulētāko basketbola komandu Latvijā, kļūstot par desmitkārtējiem Latvijas čempioniem, Baltijas Basketbola līgas čempioniem, pirmajiem un līdz šim vienīgajiem Latvijas - Igaunijas Basketbola līgas čempioniem, kā arī bijusi vienīgā komanda Latvijā, kas kopš 1997.gada regulāri piedalījusies starptautiska mēroga sacensībās.

Uz augšu
Back