Freibergam rezultatīva piespēle uzvarā pret bijušo komandu

Latvijas hokeja izlases spēlētājs Ralfs Freibergs
Latvijas hokeja izlases spēlētājs Ralfs Freibergs Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas hokeja izlases aizsargs Ralfs Freibergs ceturtdien Čehijas ekstralīgas spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzēdams Brno "Kometa" uzvarēt Zlīnas "PSG Berani", kurā hokejists spēlēja pagājušajā sezonā.

Brno vienība viesos ar 5:4 (1:1, 2:1, 2:2) uzvarēja "PSG Berani", ar kuru savstarpējs mačs aizvadīts arī pirms divām dienām.

Freibergs rezultatīvi piespēlēja komandas trešo vārtu guvumā, kad otrā perioda astotajā minūtē 3:1 panāca Tomāšs Vinkors.

Aizsargs laukumā pavadīja septiņas minūtes un 54 sekundes, kuru laikā bez rezultatīvas piespēles arī izdarīja divus metienus pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vārtus un rezultatīvu piespēli uzvarētāju rindās iekrāja Jakubs Klepis, Martins Zatovičs un Pīterss Millers.

No latviešu pārstāvētajām komandām visaugstāk turnīra tabulā ir Māra Bičevska "Mlada Boleslav", kas ar 55 punktiem 28 spēlēs ieņem trešo vietu. Brno vienība ar 41 punktu 28 spēlēs ieņem astoto pozīciju, bet Uvja Balinska un Oskara Cibuļska pārstāvētā Litvīnovas "Verva" ar 32 punktiem 27 mačos atrodas desmitajā vietā.

Čehijas ekstralīgā šosezon spēlē 14 komandas.