Bērziņam 100% metienu precizitāte Polijas čempionāta spēlē

Jānis Bērziņš FOTO: basketzg.pl

Latvijas basketbolisti Rolands Freimanis un Jānis Bērziņš pirmdien Polijas čempionātā guva attiecīgi piecus un 17 punktus, palīdzot Zelonas Guras "Stelmet Enea" komandai izcīnīt 21.uzvaru šosezon.

Zelonas Guras komanda mājās ar 101:82 (34:25, 19:23, 31:14, 17:20) uzvarēja Sopotas "Trefl".

Bērziņš laukumā pavadītajās 24 minūtēs un 20 sekundēs izcēlās ar 17 punktiem, astoņām atlēkušajām bumbām un divām rezultatīvām piespēlēm. Basketbolists šajā spēlē metienus izpildīja ar 100% precizitāti, jo grozā izdevās iemest visus sešus metienus no spēles - četrus divpunktu un divus trīspunktu metienus. Tāpat viņš realizēja visus trīs "sodiņus".

Tāpat viņš nopelnīja divas personīgās piezīmes, pretiniekus izprovocēja uz diviem noteikumu pārkāpumiem un spēli noslēdza ar 27 efektivitātes koeficienta punktiem, kas bija otrs labākais sniegums komandā.

Tikmēr viņa komandas biedrs Freimanis, kurš jau otro reizi šajā sezonā tika iekļauts VTB Vienotās līgas nedēļas izlasē, laukumā pavadīja 18 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar pieciem punktiem un četrām atlēkušajām bumbām.

Freimanis grozā raidīja vienu no trim divpunktu un vienu no trim trīspunktu metieniem, kā arī divreiz rezultatīvi piespēlēja un pieļāva vienu kļūdu. Basketbolists arī nopelnīja trīs personīgās piezīmes un spēli noslēdza ar sešiem efektivitātes koeficienta punktiem.

Rezultatīvākais Zelonas Guras komandā ar 20 punktiem, piecām atlēkušajām bumbām un tikpat piespēlēm bija Filips Puts. Sopotas vienības rindās 19 punktus iemeta Lukašs Kolenda.

Zelonas Guras komanda ar 21 uzvaru 23 spēlēs ieņem pirmo vietu turnīra tabulā, Mārtiņa Laksas pārstāvētā Ļubļinas "Start" ar 14 panākumiem 21 mačā atrodas septītajā pozīcijā, kamēr Roberta Stumbra pārstāvētais Radomas "HydroTruck" klubs ar sešām uzvarām 23 cīņās ir priekšpēdējais starp 16 vienībām.

Uz augšu
Back