Merzļikins nomaina Korpisalo un atvaira visus metienus

Elvis Merzļikins
Elvis Merzļikins Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins otrdien iesaistījās spēlē, nomainot kolēģi somu Jonasu Korpisalo, taču Kolumbusas "Blue Jackets" komanda piedzīvoja zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē.

"Blue Jackets" savā laukumā ar rezultātu 3:6 (0:1, 1:4, 2:1) piekāpās Dalasas "Stars".

Spēli sāka Korpisalo, kurš atvairīja 18 no 23 metieniem (78,3%). Otrā perioda 14. minūtē Merzļikins nomainīja kolēģi pie rezultāta 1:5.

Latvijas hokeja vārtsargs teicami iesaistījās spēlē, atvairot visus deviņus pretinieku metienus (100%), turklāt trešā perioda sākumā "Blue Jackets" guva divus vārtus un samazināja rezultāta starpību līdz 3:5.

Spēles beigās Merzļikins bija nomainīts pret laukuma spēlētāju, taču to savā labā izmantoja "Stars" krievu uzbrucējs Aleksandrs Radulovs, kurš ieraidīja ripu tukšos vārtos.

Uzvarētājiem amerikānis Džo Pavelskis guva divus vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles, kanādietim Džeimijam Bennam trīs punkti (1+2), bet jau minētajam Radulovam divi punkti (1+2).

Vēl "Stars" labā pa reizei ar precīzu metienu izcēlās čehs Radeks Faksa un krievs Deniss Gurjanovs.

"Blue Jackets" sastāvā vārtus guva šveicietis Dīns Kukans, amerikānis Sets Džounss un krievs Mihails Grigorenko, kuram arī rezultatīva piespēle.

Kolumbusas komandā debitēja Somijas hokejists Patriks Laine, kurš maiņas darījumā pārcēlies uz "Blue Jackets" no Vinipegas "Jets", taču viņš ar rezultativitātes punktiem neatzīmējās. Viņam šī bija tikai otrā spēle šosezon. Pirmo viņš aizvadīja vēl "Jets" rindās.

Centra divīzijā "Blue Jackets" ar 11 punktiem 11 spēlēs ieņem piekto vietu, bet "Stars" ar tikpat punktiem septiņās spēlēs atrodas trešajā pozīcijā.