Ja nav kalna, to aizvietos mocis jeb kas ir snovbords iesalušā veikparkā

TVNET Auto
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Latvijā nav augstu kalnu, taču tas nenozīmē, ka ziemas sporta veidu cienītājiem nav iespēju no sirds izālēties savās mīļākajās nodarbēs. Jo īpaši tādos "arktiskos" apstākļos, kas labu laiku valda arī pie mums. Ko šādā laikā var darīt, skaties jaunākajā raidījumā "Ātruma cilts". 

Tajā tagad dzimis jauns ziemas sporta veids – snovbordists Toms Petrusevičs ar moča paātrinājumu uz tramplīna, ezera vidū veic galvu reibinošus trikus.  

Latvija ir slēpošanas un snovborda lielvalsts, un šosezon trases ir īpaši noslogotas. Lai mūsu plakanās zemes iedzīvotāji varētu slēpot un snovot jebkur, Pauls Timrots kopā ar pasaulē godalgoto snovbordistu Tomu Petruseviču apņemas atrast kalnu alternatīvas.  

Foto: Ekrānuzņēmums no video

Eksperimenta norisei izvēlēts veikparks ezera vidū, jo tā elementi der arī snovborda trikiem, bet kā dzinējspēks talkā nāk Ģirts Timrots ar motociklu. Toma kontā ir daudz ievērojamu triku, tomēr ar moča uzrāvienu viņš nav mēģinājis ieskrieties, tāpēc izmēģinājuma braucienos sanāk arī daži asāki momenti. Tā kā katram īstam snovbordistam ir sava sniega lāpsta, Toms un Pauls izlemj uzcelt savu tramplīnu, kur kārtīgi palekties. 

Vai Tomam izdosies noķert adrenalīnu un uztaisīt dullu triku līdzenā plaknē, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā! 

Raksts tapis sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju.
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu