Kalniņš nespēlē "Jokerit" zaudējumā Gagarina kausa ievadā

Helsinku "Jokerit" hokejisti
Helsinku "Jokerit" hokejisti Foto: Raimonds Volonts, "Dinamo Rīga"

Latvijas vārtsargs Jānis Kalniņš trešdien palika rezervē Gagarina kausa izcīņas astotdaļfināla pirmajā mačā, Helsinku "Jokerit" viesos piedzīvojot minimālu zaudējumu, bet papildlaikā neveiksmi piedzīvoja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas "Spartak".

Jaroslavļas "Lokomotiv" pietika ar vieniem gūtajiem vārtiem, lai pārspētu Helsinku "Jokerit" ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0).

Vārtus 46.minūtē pēc Vladimira Tkačova un soma Tēmu Pulkinena piespēlēm guva Maksims Osipovs.

Uzvarētāju vārtos Edvards Paskāls atvairīja visus 29 Somijas kluba hokejistu metienus, bet "jokeru" vārtos Anderss Lindbeks tika galā ar 25 metieniem.

Sērijā vadībā ar 1-0 izvirzījies Krievijas klubs.

Divu Maskavas klubu cīņā CSKA ar 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) pieveica "Spartak" vienību.

Uzvaras vārtus mača 69.minūtē pēc Konstantina Okulova piespēles guva Maksims Šalunovs.

CSKA vārtos Larss Juhansons atvairīja visus 20 "spartakiešu" metienus, kamēr Jūliuss Hudāčeks atvairīja 27 metienus.

Sērijā vadībā ar 1-0 izvirzījies CSKA.

Citā spēlē Ufas "Salavat Julajev" piekāpās Čeļabinskas "Traktor" ar 1:3 (1:1, 0:1, 0:1).

Viesiem divus vārtus guva Vjačeslavs Osnovins. Vārtos Ivans Fedotovs atvairīja 38 Ufas hokejistu metienus.

Rīgas "Dinamo" ierindojās pēdējā vietā līgā un Gagarina kausā neiekļuva.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu grupās. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīja pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļuva Gagarina kausa izcīņā.