Portāls: Rīgas "Dinamo" drīzumā nolīgs treneri Zubovu

Sergejs Zubovs (no labās) FOTO: ITAR-TASS/ScanPix

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" jau vienojusies ar Krievijas treneri Sergeju Zubovu par sadarbību nākamajā sezonā, ceturtdien vēsta portāls "sportacentrs.com".

Jau ziņots, ka marta beigās "Dinamo" padomes priekšsēdētājs Juris Savickis atklāja, ka uz trenera amatu tiek izskatītas četras kandidatūras.

Vēl pirms Savickis bija atklājis kandidātu skaitu, medijos par nākamo iespējamo "Dinamo" treneri sauca Zubovu. Ceturtdien "sportacentrs.com", atsaucoties uz savā rīcībā esošu informāciju vēsta, ka Latvijas vienība ar Zubovu jau panākusi principiālu vienošanos, bet līgumu plānots parakstīt līdz šīs nedēļas beigām.

Interesi par Zubovu izrādot arī divas citas komandas.

Sarunā ar portālu "Dinamo" ģenerālmenedžeris Edgars Buncis nevēlējās komentēt šīs baumas, bet norādīja, ka darbi trenera piesaistē aizvien turpinās.

Starp Savicka iepriekš četriem minētajiem kandidātiem bija Somijas, Krievijas un Latvijas speciālisti.

Rīgas "Dinamo" iepriekšējās sezonas kapteinis un ilggadējais uzbrucējs Lauris Dārziņš intervijā TVNET pastāstīja, kādas atsauksmes viņš ir dzirdējis par treneri Zubovu.

"Personīgi viņu nezinu. Man zināmi spēlētāji, kas spēlējuši pie viņa. Saka, ka viņš ir "Players’coach" [spēlētāju treneris], respektīvi - dod spēlētājam lielāku rīcības brīvību. Lai tiktu izpildīts spēles plāns, ļauj spēlētājiem pašiem pieskatīt vienam otru, nevis pats patrulē ar rungu pa ģērbtuvi. Hokeju vēl joprojām redzot ar tādām acīm kā pats spēlējis. No sevis grūti kaut ko pateikt, bet nu skaidrs, ka tiem, kas atceras, kā viņš spēlēja, viņš ir leģenda tāpat kā Sandis Ozoliņš."

3.martā "Dinamo" pārtrauca sadarbību ar Pēteri Skudru, kuru par komandas galveno treneri iecēla pērn 20.jūlijā. Viņa vadībā "Dinamo" šosezon 60 spēlēs izcīnīja 28 punktus un bija vājākā vienība visā līgā.

Rīdzinieki Gagarina kausā nav spēlējuši septiņas sezonas pēc kārtas.

Uz augšu
Back