Video ⟩ Bonuči attaisno Immobiles komisko simulāciju: Prieks par vārtiem lika aizmirst par sāpēm (1)

Itālijas futbola izlases aizsargs Leonardo Bonuči attaisnojis savas komandas biedra Čiro Immobiles komisko simulāciju "Euro 2020" ceturtdaļfināla spēlē pret Beļģijas valstsvienību.

Itālijas futbolisti piektdien Vācijas pilsētā Minhenē ar rezultātu 2:1 (2:1) pārspēja Beļģiju un iekļuva Eiropas čempionāta pusfinālā, kur pretī stāsies Spānija.

Spēles 31. minūtē Immobile tēloja, ka pret viņu pārkāpti noteikumi. Spēle turpinājās, un viņa komandas biedrs Nikolo Barella guva vārtus.

Līdz ar to Immobile nokļuva neveiklā situācijā. Komandas biedri svinēja vārtu guvumu, un arī viņš pēkšņi bija gatavs celties kājās un līksmot.

"Dažreiz tā laukumā notiek. Čiro tika notriekts un nokrita uz zāliena. Prieks par gūtajiem vārtiem šādos mačos ir tik spēcīgs, ka viņam lika aizmirst par sāpēm. Laukumā par to pasmējāmies, nedaudz pajokojām. Ar to arī viss beidzās," futbola izdevums "Goal" citē Bonuči izteikumus.

Immobiles rīcību laukumā noskatījušies un apsprieduši miljoniem futbola fanu visā pasaulē.