Matīss neturpinās vadīt Latvijas sieviešu futbola izlasi

LETA
Matīss neturpinās vadīt Latvijas sieviešu futbola izlasi
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Didzis Matīss
Didzis Matīss Foto: Paula Čurkste/LETA

Didzis Matīss turpmāk vairs nevadīs Latvijas sieviešu futbola izlasi, otrdien informē Latvijas Futbola federācija (LFF).

LFF informē, ka saskaņā ar valdes otrdien pieņemto lēmumu Didzis Matīss ir atbrīvots no darba Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlases galvenā trenera amatā.

Lēmums pieņemts, izvērtējot Latvijas valstsvienības nesenākos rezultātus un ņemot vērā drīzo izlases startu 2023.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā, kur Latvijas pārstāves no šīgada līdz nākamā gada septembrim gaida spēles pret Angliju, Austriju, Ziemeļīriju, Ziemeļmaķedoniju un Luksemburgu.

LFF valdes ieskatā šis ir piemērots laiks, lai valstsvienībai piedāvātu jaunu skatījumu uz tās attīstību un tās ikdienā ieviestu jaunas vēsmas.

LFF izsaka pateicību Matīsam par ilgo, produktīvo un aktīvo darbu ar Latvijas nacionālo izlasi, kura laikā sasniegti atzīstami rezultāti un palīdzēts Latvijas sieviešu futbola kopējai sistēmai spert vairākus attīstības soļus uz priekšu.

Matīss Latvijas nacionālo sieviešu futbola izlasi vadīja kopš 2010.gada, amatā nomainot Agri Bandoli.

LFF Treneru padomei, LFF administrācijai un LFF prezidentam uzdots līdz 30.jūlijam izvērtēt un iesniegt LFF valdei kandidātu sarakstu uz šo amatu. LFF administrācijai, konsultējoties ar LFF Sieviešu futbola komiteju, uzdots iesniegt atjaunoto Latvijas sieviešu futbola attīstības koncepciju līdz nākamajai LFF valdes sēdei.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu