Vītoliņš apstiprināts par Latvijas hokeja izlases galveno treneri

TVNET Sports
Vītoliņš apstiprināts par Latvijas hokeja izlases galveno treneri
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 12
Harijs Vītoliņš (no labās)
Harijs Vītoliņš (no labās) Foto: Publicitātes foto

Latvijas hokeja treneris Harijs Vītoliņš pirmdien, 26. jūlijā Latvijas Hokeja federācijas (LHF) valdes sēdē tika nozīmēts par Latvijas hokeja izlases galveno treneri Rīgā gaidāmajā olimpisko spēļu atlases turnīrā, vēsta LHF. 

Vītoliņam asistēs Artis Ābols, kurš pēdējos gadus arī darbojies Latvijas izlasē galvenā trenera asistenta amatā, palīdzot Bobam Hārtlijam. 

"Esmu pateicīgs LHF par izrādīto uzticību un iespēju vadīt Latvijas nacionālo izlasi olimpiskajā atlases turnīrā. Saprotu, ka šis ir ļoti svarīgs turnīrs Latvijas hokejam, un apliecinu, ka gan es, gan treneru kolektīvs pieliks maksimālās pūles, lai iegūtu ceļazīmi uz Pekinas olimpiskajām spēlēm. Esmu priecīgs, ka arī Artis Ābols piekrita kļūt par manu palīgu," norāda Vītoliņš. 

Līdzšinējais galvenais treneris Hārtlijs aizņemtības dēļ Omskas "Avangard" komandā Latvijas hokeja izlasē vairs nepildīs galvenā trenera funkcijas.

Vītoliņš tandēmā ar Ābolu jau tuvākā laikā veiks pārrunas ar visiem potenciālajiem izlases kandidātiem par pievienošanos Latvijas hokeja izlasei.

Oficiālā nometne, lai sagatavotos olimpisko spēļu atlases turnīram, sāksies 9. augustā Rīgā, Daugavas stadiona ledus hallē.

Par ceļazīmi uz Pekinas olimpiskajām spēlēm E apakšgrupā spēkosies Latvija, Francija, Itālija un Ungārija. Šis turnīrs "Arēnā Rīga" norisināsies no 26. līdz 29. augustam. Latvijas komanda turnīru sāks 26. augustā ar cīņu pret Itāliju. Dienu vēlāk mūsu hokejistiem paredzēts mačs pret Ungāriju, bet 29. augustā Latvija turnīru noslēgs duelī pret Franciju.

Iespēju spēlēt 2022. gada Ziemas olimpiskajās spēlēs iegūs komanda, kas izcīnīs pirmo vietu E grupā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu