Neretnieks konkūra finālsacensībās nopelna 13 soda punktus un ieņem 23. vietu

Papildināts
LETA
Neretnieks konkūra finālsacensībās nopelna 13 soda punktus un ieņem 23. vietu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Foto: EPA/Scanpix

Kristaps Neretnieks trešdien Tokijas olimpiskajās spēlēs jāšanas sportā fināla sacensībās konkūrā ar zirgu "Valour" nopelnīja 13 soda punktus un ieņēma 23. vietu.

(Papildināts viss teksts.)

Neretnieks ar "Valour" startēja kā astotais no 30 dalībniekiem.

Distances sākumā zirgs aizskāra vienu no šķēršļiem, to nogāžot. Distances vidū šaurā vietā divu šķēršļu kombinācijā tika nogāzts otrais, bet beigu daļā no zirga pakaviem cieta arī dēlītis virs šķēršļa ar uzgleznotu ainavu.

Papildus 12 soda punktiem vēl viens soda punkts tika nopelnīts par neiekļaušanos laika limitā. Neretnieks ar "Valour" distanci veica 88,75 sekundēs, par 0,75 sekundēm pārsniedzot laika limitu.

Tobrīd Neretnieks ierindojas astotajā vietā desmit distanci beigušo sportistu konkurencē, bet pēc visu sportistu finiša ierindojās 23.vietā 25 finišējušo vidū.

Grūtajā šķēršļu distancē par pirmo sportistu, kurš veica distanci bez soda punktiem, kļuva zviedrs Henriks von Ekermans, bet kopumā distanci bez soda punktiem veica seši jātnieki, kuri pārlēkšanā noteica medaļu ieguvējus. Viņu vidū bija trīs zviedri.

Visi seši pārlēkšanu beidza bez soda punktiem, visu izšķirot distances veikšanas ilgumam.

Par olimpisko čempionu kļuva Lielbritānijas pārstāvis Bens Mārs, kurš ar zirgu "Explosion W" ātrāko laiku uzrādīja uzrādīja arī kvalifikācijā, distanci beidzot bez soda punktiem. Viņš pārlēkšanā distancē uzturējās 37,85 sekundes.

Sudrabu izcīnīja zviedrs Peders Fredriksons, kurš ar zirgu "All In" finišēja 38,02 sekundēs, bet bronzu - Nīderlandes pārstāvis Maikels van der Fleutens, kurš distancē ar zirgu "Beauville Z" pavadīja 38,90 sekundes, par 0,81 sekundi apsteigdams von Ekermanu.

Sacensības konkūrā uzsāka 73 sportisti.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu