Noskaidroti Pļaviņa/Toča pretinieki mačā par olimpisko bronzu

Čerifs Junuss un Ahmeds Tidžans. FOTO: EPA/Scanpix

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs sestdien Tokijas olimpiskajās spēlēs cīņā par trešo vietu tiksies ar Kataras pāri Čerifs Junuss/Ahmeds Tidžans.

Otrā pusfinālā ceturtdien pasaules čempioni no Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) komandas Vjačeslavs Krasiļņikovs un Oļegs Stojanovskis ar 2-0 (21:19, 21:17) apspēlēja Kataras duetu Junuss/Tidžans.

Jau ziņots, ka Pļaviņš/Točs pusfinālā ar 0-2 (15:21, 16:21) zaudēja sacensību pirmajiem numuriem no Norvēģijas - Annešam Mūlam un Kristianam Sērumam.

Ar Kataras duetu latvieši spēlējuši trīsreiz, divreiz laukumu kā uzvarētājiem atstājot katariešiem.

Jau ziņots, ka Pļaviņš/Točs ceturtdaļfinālā ar 2-0 (21:16, 21:19) pārspēja Brazīlijas duetu, kura sastāvā laukumā devās 2016.gada olimpiskais čempions Alisons Seruti un Alvaru Filju. Abi izsēti ar ceturto numuru.

Astotdaļfinālā latvieši ar 2:0 (21:19, 21:18) guva virsroku pār brazīliešiem Brunu Oskaru Šmitu, kurš bija Alisona pārinieks Riodežaneiro, un Evandru Gonsalvesu Oliveiru, kuri turnīrā bija izsēti ar astoto numuru.

Grupā Pļaviņš/Točs uzvarēja divās no trim spēlēm un ieņēma otro vietu. Pirmajā cīņā Tokijā Pļaviņš/Točs bez došanās kortā saņēma uzvaru pret čehiem Ondržeju Perušiču un Davidu Šveineru (11.), otrajā cīņā ar 2-1 pārspēja pasaules čempionus - Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) duetu Vjačeslavu Krasiļņikovu un Oļegu Stojanovski, bet trešajā duelī ar 0-2 atzina meksikāņu Hosue Gastona un Hosē Rubio (23.) pārākumu.

Olimpiskie čempioni tiks noskaidroti 7.augustā.

Uz augšu
Back