Blūms uzvar UCI līmeņa MTB XCO krosa sacensībās Čehijā

Blūms uzvar UCI līmeņa MTB XCO krosa sacensībās Čehijā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Mārtiņš Blūms
Mārtiņš Blūms Foto: Publicitātes foto

Lielisku panākumu sasniedzis Latvijas vadošais kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms, kurš sestdien Čehijā svinēja uzvaru UCI 1. kategorijas olimpiskā krosa (XCO) sacensībās – “Izomat MTB Cup”. Blūmam šī bez triumfa Latvijas čempionātā ir pirmā UCI līmeņa uzvara šajā sezonā.

Blūms aizvada karjerā savu līdz šim labāko elites sezonu. Cēsnieks var lepoties ar ceturto vietu Eiropas čempionātā olimpiskajā krosā un sesto vietu pasaules čempionātā MTB saīsinātajā distancē. Aizvadītajā nedēļā cēsnieks sasniedza 14. rezultātu Pasaules kausa posmā, kā arī izcēlies ar citiem vērā ņemamiem rezultātiem.

Aizvadītās nedēļas nogalē Blūms Čehijā startēja vienās no šīs valsts prestižākajām MTB XCO krosa sacensībām – “Izmotat MTB Cup”. Sacensībām tika piešķirta UCI 1. kategorija. Dalībnieku vidū bija sportisti ne tikai no Čehijas un Latvijas, bet arī Vācijas, Austrijas, Šveices un Slovākijas.

Blūms jau no paša sākuma diktēja augstu tempu, izvirzoties līderpozīcijās. Sīvāko konkurenci mūsu sportistam sākuma daļā izrādīja vācietis Georgs Egers, kurš trešajā aplī atpalika no Jāņa Mūsiņa trenētā latviešu sportista. Mārtiņš droši nosargāja savas pozīcijas, kļūstot par sacensību uzvarētāju. Trasē viņš pavadīja 1 stundu 31 minūti un 25 sekundes.

Otrās vietas ieguvējs Jans Vastls no Čehijas tika apsteigts par 50 sekundēm. Blūms arī saņēma vērtīgus UCI punktus, kas ļaus nostabilizēties pasaules ranga Top 30.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu