Porziņģis pagājušās sezonas izskaņā esot gribējis tikt aizmainīts, pauž ESPN žurnālists

Kristaps Porziņģis FOTO: Reuters/ScanPix

Pēc Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra spēlēm Kristaps Porziņģis vēlējās tikt aizmainīts, taču tagad, kad galvenā trenera lomu pārņēmis Džeisons Kids, viņš cer uz jaunu sākumu Dalasas "Mavericks" vienībā, "The Hoop Collective Podcast" raidierakstā teica ESPN žurnālists Tims Makmahons.

Šajā starpsezonā par "Mavericks" galveno treneri kļuva Kids, kurš amatā nomainīja Riku Kārlailu. Komanda piedzīvoja izmaiņas arī administrācijā, ģenerālmenedžera pienākumus pārņemot Niko Herisonam.

"Atklāšu, ka pagājušās sezonas beigās Porziņģis gribēja tikt aizmainīts uz citu komandu," teica Makmahons. "Uzskatu, ka līdz ar trenera nomaiņu, viņam arī ir jauns sākums. Viņš aizvadīja labu starpsezonu posmu, strādāja ne tikai pie savas spēles, bet arī ķermeņa."

1

"Viņš jau ir bijis tādā situācijā," norādīja ESPN sporta apskatnieks Braiens Vindhorsts, atsaucoties uz Porziņģa došanos prom no Ņujorkas "Knicks" 2019.gadā.

"Kad izslēgšanas spēļu laikā viņš pavadīja vairāk laika uz soliņa, Porziņģis cerēja tikt aizmainīts," pievienoja Makmahons. "Taču tagad viņš ir atgriezies optimistiski noskaņots."

Latviešu basketbolista pašreizējais līgums ilgs vēl trīs gadus un tā atlikusī summa ir vairāk nekā 100 miljoni ASV dolāru.

Uz augšu
Back