Svarcēlāja Ivanova Eiropas junioru čempionātā tiek pie sudraba godalgas

LETA
Svarcēlāja Ivanova Eiropas junioru čempionātā tiek pie sudraba godalgas
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Daniela Ivanova.
Daniela Ivanova. Foto: https://www.lsfed.lv/

Latvijas svarcēlāja Daniela Ivanova otrdien Rovaniemi izcīnīja sudraba medaļu Eiropas junioru čempionātā.

Ivanova, startējot svara kategorijā līdz 71 kilogramam, summā pacēla 201 kilogramu.

Raušanā pirmais mēģinājums ar 84 kilogramus smagu stieni viņai nebija pa spēkam, bet otrajā piegājienā viņa šo svaru pacēla. Trešajā mēģinājumā Latvijas sportiste izpildīja mēģinājumu ar 87 kilogramus smagu stieni, kas bija sekmīgs. Šajā disciplīnā viņai bija vien sestā vieta, bet pārliecinoši labāko rezultātu - 103 kilogramus - uzrādīja Krievijas sportiste Jevgeņija Guseva.

Grūšanā latvietei bija pa spēkam visi pieteiktie svari - 109, 113 un 114 kilogrami. Pēdējais piegājiens viņai deva pārliecinošu otro vietu aiz Gusevas, kura virs galvas pacēla 127 kilogramus.

Summā Gusevai 230 kilogrami un zelta medaļa, Ivanovai 201 kilograms un sudrabs, bet par kilogramu mazāk summā pacēla somiete Aino Luostarinena.

Šajā svara kategorijā A grupā startēja arī Ilze Ojere, kura, ieskaitot četras B grupas dalībnieces, guva 11.vietu kā abās disciplīnās, tā arī summā, kur pacēla 171 kilogramu (78+93).

Latviju Eiropas čempionātā junioriem un U-23 vecuma grupā pārstāvēs arī Artūrs Vasiļonoks, Iļja Sokolovs, Ēriks Sakovičs, Armands Mežinskis un Jevgēņijs Haustovs.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu