Video ⟩ TVNET sociālais projekts: pludmales volejbolists Artūrs Rinkevičs

TVNET Sports
TVNET sociālais projekts: pludmales volejbolists Artūrs Rinkevičs
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

TVNET sociālā projekta trešajā sezonā noskaidrosim stipendiju ieguvējus trīs kategorijās - sportisti, sportistes un treneri. Meiteņu kategorijā laureātes jau noskaidrotas, taču nu pienācis laiks iepazīties ar dalībniekiem puišu konkurencē. Septītais stāsts ir par pludmales volejbolistu Artūru Rinkeviču, kurš studē Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU).

Sociālā projekta galvenais mērķis ir atbalstīt jaunos sportistus, kuriem ir vēlme studēt un apvienot studijas ar lielo sportu. Ideja radās basketbola leģendai Valdim Valteram, ņemot vērā viņa pieredzi. Sportistam izglītība ir ļoti svarīga, jo sportista karjera ir īsa.

Dalībai trešās sezonas projektā pieteiktas astoņas meitenes un tikpat puišu. Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem jaunums ir perspektīvo treneru kategorija. Uz treneriem pavisam noteikti var attiecināt teicienu - mūžu dzīvo, mūžu mācies. 

Ar katru stipendijas pretendentu tiks izveidota video intervija, kas būs redzama portālā TVNET. Iepazīstot jaunos sportistus un trenerus, katrā kategorijā pirmo trīs vietu ieguvēji saņems stipendiju 1000 eiro apmērā.

Stipendiju ieguvējus, tāpat kā iepriekšējos gados, noteiks TVNET apmeklētāju aptaujā. Stipendiju pretendentus izvirzīja attiecīgo sporta veidu federācijas.

"Trešā sezona būs apjomīga un interesanta. Aicinu aktīvi balsot par jaunajiem censoņiem, jo viņiem šī naudiņa ir ļoti svarīga," norāda Valdis Valters. 

Vērts atzīmēt, ka šovasar Tokijas olimpiskajās spēlēs startēs pieci sportisti, kas iepriekš ir piedalījušies TVNET sociālajā projektā, - Helvijs Babris (BMX), Roberts Akmens (smaiļošana), Anastasija Grigorjeva (brīvā cīņa), Agate Rašmane (šaušana) un Daniils Bobrovs (peldēšana).

Trešās sezonas dalībnieki puišu kategorijā:

  1. Klāvs Jansons (florbols, LU)
  2. Lauris Dūzelis (regbijs, LSPA)
  3. Dmitrijs Petuhovs (handbols, LSPA)
  4. Edvards Mežulis (basketbols LU)
  5. Emīls Elksnītis (frisbijs, RTU)
  6. Sergejs Ņikitjuks (lakross, RTU)
  7. Artūrs Rinkevičs (pludmales volejbols, RTU)
  8. Normunds Uldriķis (futbols, LU)

Papildus šim visam šosezon tiek veidotas arī intervijas ar Latvijas sportistiem, kuri savulaik ir studējuši ASV. Tie ir pieredzes stāsti, kas var noderēt jauniešiem, kuri sportu vēlas apvienot ar izglītību. Līdz šim publicēti četri stāsti:

Projektu atbalsta 11TV, Reck, LNK Industries un TVNET.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu