Jakam daudz metieni pa vārtiem "Soču" zaudējumā

Jānis Jaks
Jānis Jaks Foto: Edijs Pālens / LETA

Latvijas aizsargs Jānis Jaks otrdien atzīmējās ar sešiem metieniem Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē, taču neglāba "Soči" komandu no zaudējuma.

Soču vienība savā laukumā ar rezultātu 2:4 (1:3, 1:0, 0:1) zaudēja Čerepovecas "Severstaļ".

Jakam bija lielākais spēles laiks no visiem mača dalībniekiem (22 minūtes un 52 sekundes), tāpat viņš izdarīja visvairāk metienu mājinieku rindās un visvairāk kontrolēja ripu (570 metri). Latviešu aizsargam bija arī divas soda minūtes.

Jaks šajā sezonā 37 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

"Soči" ar 39 punktiem 43 spēlēs ieņem desmito vietu Rietumu grupā.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.