Spēles pārtraukumā domstarpības skaidrojuši divi Bertāna komandas biedri

Motrezls Harels
Motrezls Harels Foto: AFP/SCANPIX

Iepriekšējā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē domstarpības izcēlušās starp Dāvja Bertāna pārstāvētās Vašingtonas "Wizards" komandas spēlētājiem Motrezlu Harelu un Kenteiviusu Kaldvelu-Poupu.

Abi basketbolisti sastrīdējās par vienu no epizodēm mačā savā laukumā pret Oklahomasitijas "Thunder" komandu.

Dodoties puslaika pārtraukumā, Harels pārmetis savam komandas biedram, ka pēdējā uzbrukumā nav saņēmis piespēli. Viņi sākuši grūstīties un izdarījuši arī sitienus, bet tie mērķi neesot sasnieguši, vēsta "The Athletic".

Drīz vien citi "Wizards" spēlētāji savus kolēģus nomierinājuši. Ieejot ģērbtuvē, konfliktsituācija bija nogludināta.

Tieši Kaldvels-Poups mača izskaņā realizēja ļoti svarīgu tālmetienu, kas lielā mērā sekmēja "Wizards" komandas uzvaru ar rezultātu 122:118.

Spēli viņš noslēdza ar gūtiem 16 punktiem, bet Harels iemeta 12.

Šī nav pirmā reize šajā sezonā, kad "Wizards" komandas spēlētāju starpā izcēlušās domstarpības. Iepriekš asu vārdu apmaiņa uz rezervistu soliņa bija starp Bertānu un Deni Avdiju.

Mikroklimats "Wizards" rindās varētu nebūt pats labākais.

Decembra beigās Harels spēles laikā saķērās ar vienu no Filadelfijas "76ers" līderiem Žoelu Embīdu.