Igauniete Kontaveita droši iekļūst "Australian Open" otrajā kārtā

Anete Kontaveita FOTO: AFP/SCANPIX

Ar pārliecinošu uzvaru sezonas pirmo "Grand Slam" turnīru otrdien uzsāka Igaunijas spēcīgākā tenisiste Anete Kontaveita, kas Austrālijas atklātā čempionāta pirmajā kārtā pieveica čehieti Kateržinu Sinjakovu.

Ar sesto numuru turnīrā izliktā 25 gadus vecā Igaunijas tenisiste bija pārāka stundas un 21 minūtes laikā, uzvarot Sinjakovu (WTA 48.) ar 6-2, 6-3.

Pasaules ranga septītās vietas īpašniece Kontaveita nākamajā kārtā tiksies ar Klāru Tausoni (WTA 39.) no Dānijas, kura ar 6-3, 6-4 pārspēja Astru Šarmu (WTA 97.) no Austrālijas.

Kontaveita, kura iepriekšējās sezonas beigu posmā izcīnīja četrus uzvarētājas titulus Klīvlendā, Ostravā, Maskavā un Klužā-Napokā, tiek uzskatīta par vienu no pretendentēm uz uzvaru visā turnīrā.

Iepriekšējās sezonas izskaņā igauniete sasniedza arī Sieviešu Tenisa asociācijas (WTA) sezonas noslēguma turnīra jeb "WTA Finals" finālu , kurā tomēr divos setos piekāpās spānietei Garvinjei Mugurusai.

Arī Mugurusa (WTA 3.) Austrālijas čempionātu uzsākusi ar uzvaru. Spāniete nepilnas pusotras stundas laikā ar 6-3, 6-4 uzvarēja Klāru Burēlu (WTA 77.) no Francijas.

Otrdien Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Anastasija Sevastova pirmajā kārtā ar 4-6, 5-7 piekāpās Magdai Linetei no Polijas.

Uz augšu
Back