Ābols un Džeriņš pametuši pašizolāciju un pievienojušies izlasei

Papildināts
LETA
Ābols un Džeriņš pametuši pašizolāciju un pievienojušies izlasei
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Rodrigo Ābols.
Rodrigo Ābols. Foto: Edijs Pālens/

Latvijas hokeja izlases uzbrucēji Rodrigo Ābols un Andris Džeriņš Pekinā ir pametuši pašizolāciju un pievienojušies komandai, informē Latvijas Hokeja federācija (LHF).

(Papildināts viss teksts.)

Vēl svētdienas pēcpusdienā izlase Pekinā aizvadīja treniņu bez Ābola un Džeriņa, taču komanda bija optimistiski noskaņota, ka drīzumā abi centra uzbrucēji nonāks tās rīcībā.

Tāpat pagaidām ir spēkā pirmdien paredzētā pārbaudes spēle ar Dāniju, kas sāksies plkst. 11.15 pēc Latvijas laika. Sestdien latviešiem bija jātiekas ar Krievijas Olimpiskās komiteja izlasi, taču pārbaudes mačs tika atcelts un komanda aizvadīja ledus treniņu.

Foto: Latvijas hokeja izlase uz Pekinas ledus

Testēšanas procesā iegūto datu analīze liecina, ka visvairāk Covid-19 pozitīvo testu tiek uzrādīti pārbaudēs, kas tiek veiktas lidostās ierodoties Pekinā, un trīs dienu periodā pēc ierašanās. Zināms, ka laika posmā no 31. janvāra līdz 3. februārim Pekinā ieradās lielākais cilvēku skaits, tāpēc par periodu, kad Covid-19 testu skaits varētu sasniegt augstāko līmeni, tiek uzskatīts 3. - 6. februāris.

Tā iemesla dēļ Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) lēma, ka laikā no 3. līdz 6. februārim nenotiks hokeja komandu kombinētie treniņi jeb pārbaudes spēles. Šajā laikā komandas joprojām var aizvadīt treniņus savas vienības ietvaros, taču nedrīkst aizvadīt treniņus vai pārbaudes spēles ar citām komandām, izvairoties arī no sociālajiem kontaktiem ārpus sava "burbuļa".

Pēc 6. februāra komandām tiks dota atļauja atgriezties pie iepriekš paredzētā grafika, turpinot novērtēt Covid-19 ierobežošanas situāciju.

Latvijas izlasei vēl nav pievienojušies aizsargs Roberts Mamčics un vārtsargs Jānis Kalniņš, Mamčica ierašanās bija paredzēta svētdien, bet Kalniņš Pekinā būs nedēļas sākumā.

 

Pekinas olimpiskās spēles notiks no 4. līdz 20. februārim.

Latvijas izlases sastāvs dalībai Pekinas olimpiskajās spēlēs:

Vārtsargi: Ivars Punnenovs (Langnavas "Tigers", Šveice), Jānis Kalniņš (Vēkšes "Lakers", Zviedrija), Kristers Gudļevskis (Jēvles "Brynas IF", Zviedrija);

Aizsargi: Oskars Cibuļskis, Ralfs Freibergs, Kristaps Zīle, Patriks Ozols (visi - Rīgas "Dinamo"), Jānis Jaks ("Soči", Krievija), Uvis Jānis Balinskis (Litvīnovas "Verva", Čehija), Nauris Sējējs ("La Chaux-de-Fonds", Šveice), Roberts Mamčics (Zlīnas "PSG Berani", Čehija);

Uzbrucēji: Lauris Dārziņš, Nikolajs Jeļisejevs, Mārtiņš Karsums, (abi - Rīgas "Dinamo"), Miks Indrašis, Rihards Bukarts (abi - Vladivostokas "Admiral, Krievija), Rodrigo Ābols ("Orebro", Zviedrija), Andris Džeriņš (Lincas "Black Wings", Austrija), Oskars Batņa (Mikeli "Jukurit", Somija), Deniss Smirnovs (Ženēvas "Servette", Šveice), Renārs Krastenbergs ("Villacher SV", Austrija), Mārtiņš Dzierkals (Pilzenes "Škoda", Čehija), Kaspars Daugaviņš ("Bern", Šveice), Ronalds Ķēniņš ("Lausanne", Šveice).

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu