Video ⟩ Indrašim un Ķēniņam rezultatīvs sniegums Šveices čempionāta spēlēs

Ronalds Ķēniņš
Ronalds Ķēniņš Foto: Lausanne Hockey Club/Facebook

Ronalds Ķēniņš un Miks Indrašis piektdienkatrs divreiz rezultatīvi piespēlēja savu komandu uzvarā Šveices hokeja augstākās līgas (NL) čempionāta spēlēs.

"Lausanne" ar 5:3 (2:1, 2:2, 1:0) izbraukumā apspēlēja "Ambri-Piotta" hokejistus.

Latvijas uzbrucējs rezultatīvi piespēlēja astotajā minūtē, kad rezultāts kļuva 2:0, un 36.minūtē, kad tika gūti pēdējie vārti mačā.

Ķēniņš laukumā pavadīja 16 minūtes un 46 sekundes, no kurām minūti un 22 sekundes mazākumā, divreiz bloķēja metienus, uzvarēja vienīgajā iemetienā un finišēja ar +/- rādītāju +2.

Pie divām rezultatīvām piespēlēm tika arī Miks Indrašis. Viņa pārstāvētā "Biel-Bienne" savā laukumā pārspēja "Ajoie" ar 3:0 (0:0, 3:0, 0:0).

Indrašis rezultatīvi piespēlēja 32.minūtē vairākumā, kad uzvaras vārtus guva Luka Hišīrs, kā arī pēdējo vārtu guvumā 39.minūtē.

Šajā spēlē viņš laukumā pavadīja 16 minūtes un 27 sekundes, no tām trīs minūtes un 11 sekundes spēlēdams vairākumā. Viņa kontā arī divi metieni pa vārtiem, pieci uzvarēti iemetieni no 11 un +/- rādītājs +1.

"Bern" mājās bez Kaspara Daugaviņa pieteikumā ar 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) pieveica Langnavas "Tigers" ar Ivaru Punnenovu vārtos.

Punnenovs atvairīja 28 no 31 metiena.

'

Denisa Smirnova un Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas "Servette" viesos ar 3:5 (1:0, 0:4, 2:1) piekāpās līderei "Fribourg-Gotteron".

Smirnovs 13 minūtēs un 47 sekundēs laukumā uzvarēja trijos no četriem iemetieniem, spēli pabeigdams ar +/- rādītāju -2, bet Smons nebija iekļauts pieteikumā.

Turnīra tabulā "Biel-Bienne" ar 78 punktiem 43 mačos ieņem piekto vietu, "Lausanne" ar 65 punktiem 42 spēlēs ir septītajā pozīcijā, "Servette" ar 67 punktiem 44 spēlēs ieņem astoto vietu, "Bern" ar 56 punktiem 43 mačos ir desmitā, bet Langnavas "Tigers" ar 32 punktiem 44 mačos ir 12.vietā 13 komandu čempionātā.

Iepriekšējā sezonā Nacionālās līgas turnīra finālā Ženēvas "Servette" piekāpās "Zug" hokejistiem.