Dominiks Hašeks ļoti asi kritizē Ovečkinu un aicina NHL pārtraukt krievu hokejistu līgumus

TVNET Sports
Dominiks Hašeks ļoti asi kritizē Ovečkinu un aicina NHL pārtraukt krievu hokejistu līgumus
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Dominiks Hašeks
Dominiks Hašeks Foto: AP/Scanpix

Leģendārais Čehijas vārtsargs Dominiks Hašeks ļoti asi izteicies par Krievijas hokeja zvaigzni Aleksandru Ovečkinu, kā arī aicinājis Nacionālo hokeja līgu (NHL) atcelt tajā spēlējošo Krievijas hokejistu līgumus

Nacionālās hokeja līgas (NHL) zvaigzne Aleksandrs Ovečkins, vaicāts par Krievijas noziedzīgā režīma iebrukumu Ukrainā savās atbildēs bija ļoti izvairīgs. Ar šādu slavenā krievu hokejista nostāju ļoti neapmierināts bija leģendārais Dominiks Hašeks.

"Ko?! Viņš ir ne tikai cāļa s*ds, bet arī melis. Katrs pieaugušais Eiropā zina, ka Putins ir traks slepkava un Krievija pret brīvu valsti un tās pilsoņiem ir uzsākusi karu," sarunā ar žurnālistiem izteicās Hašeks.

Tāpat bijušais vārtsargs aicināja NHL spert visnotaļ radikālu soli un atcelt līgā spēlējošo krievu hokejistu līgumus.

"Katrs sportists pārstāv ne tikai sevi un savu klubu, bet arī valsti, tās vērtības un rīcību. Tas ir fakts. Ja NHL nepieņems šādu lēmumu, tā arī nesīs netiešu atbildību par upuriem Ukrainā," savā "Twitter" kontā norādīja Hašeks.

Bijušais vārtsargs apzinās, ka tādējādi ciestu Krievijas sportisti, kuri ir pret Vladimira Putina noziedzīgo režīmu, tomēr, viņaprāt, šo sportistu karjeras un līgumi ir nepieciešams upuris.

"Es jūtu līdzi sportistiem, kuri neieredz Putinu un Krievijas agresiju Ukrainā. Tomēr es uzskatu, ka šobrīd šo sportistu izslēgšana ir nepieciešamība," piebilda Hašeks.

Pagaidām NHL nav nākusi klajā ar informāciju, ka izskatītu Hašeka piedāvāto scenāriju.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu